bugün

one tree hill'de brooke karakterini canlandıran hatun kişi. o ne güzellik ya.
one tree hill deki rol arkadaşı chad michael murray ile evlenmiş 4-5 ay sonra ayrılmıştır. ayrıca çok sexy bir ses tonuna sahiptir bu güzel kızımız
bir soyadı bir insana bu kadar mı yakışmaz denilesi aktrist kişilik. o bir içim güzelliğe o soyadı olmuş mu hiç? olmamış..
son olarak the hitcher filminde gorulmus oyuncu.
insanüstü güzel hatun. sokakta göreni düşürür bayıltır zannımca.
2005 ilkbaharında chad michael murray ile dünya evine giriyor. ancak evlendikten kısa bir süre sonra house of wax filminin çekimleri sırasında chad michael murray'ın paris hilton'la ilişkisini olduğunu öğrenip, evliliğine son veren oyuncu.
eğer paris hilton'la aşk yaşadığı doğruysa taşlığının yanında mallığının da azımsanamayacak oranda olduğunu düşündüğüm bir eski kocaya sahip çok hoş hatun.

ayrıca kendisini pelin öztekin'e benzetmekteyim. *
cok cok güzel buldugum cok hos bir kadin. kendisini one tree hill sayesinde tanidik * keske bizim lisede de böyle bir kiz olsa dedirtmistir bana..
ses tonuyla insani cezbeden oth karakteri. * * *
2006 yapımı stay alive filminde de oynamış pek bir güzel oyuncu.
(bkz: table for three)
ses tonu ve gamzeleriyle bitiren one tree hill oyuncusu.
bildiğin cheerleader. güzellik desen ultra. her şeyiyle perfecto. numero uno. one tree hill izleme sebebimiz. şantiyecek onu izliyoruz, arada mühendis beyler bile geliyor ona bakmaya.
sesi çok acayiptir. bıktırır bazen ama alışırsınız. * hatta one tree hill'de sesiyle senaryoda alay edilmiş kendisinin repliği "benim sesim normal bikerem" şeklinde olmuştur. hoş bir hatun kişisidir. aynı dizideki daha güzel karakterler için:

(bkz: hilarie burton)
(bkz: danneel harris)
*
chad Michael Murray kırosunun aldattığı, süper ötesi güzelliği ve gülümsemesiyle bebek gibi bi hatundur. güzel gözleri var. göz yapısı çok hoş. dudakları güzel, dişleri güzel. gülüşü çok masum ve sıcak. vücudu da hoş. daha ne olsun?

chad allah belanı versin. bu hatun aldatılır mı maganda herif?
bu spastik erkekleri anlamıyorum. insan şu hatuna bakmaya kıyamaz ama adam aldatmış. insan demiştim ama dimi? oh yes!

görsel
görsel
görsel
bazı erkekler salak, eminim buna.
One tree hill' de brooke karakterini oynayan seksi hatun.
one tree hill adlı dizi'De gördüğüm tatlı mı tatlı güzel mi güzel bir hatun. Southern Discomfort ve Chalet Girl adlı filmlerde oynayacakmış.
güzel bir ablamız.
seksi ses tonu ve hayran olunası mimikleriyle idolümdür. drama kraliçesidir.
kıskanabilirsiniz. chad'i, austin'i ve sonrasında da james'i kullanıp atmıştır.
çok güzel bir hatundur. one tree hill adlı dizi'De ben dahil bir çok erkeğin gönlünü fethetmiştir.
http://images2.fanpop.com...ush-8094615-2003-2560.jpg
kafa bi değişik. basık mı suratı desem, tam çözemedim ama var bi tuhaflık.

peşinen edit: güzel değil falan demiyorum, dikkatli okuyun lütfen.
corç dayı ile bi alakası olduğunu düşünmekdeyim, ama bilemiyorum.
türkiye'ye gelmiş, tutuklanmaktan son anda kurtulmuş, benim haberim yok anasını satayım. haberim olaydı o askere kafa göz dalardım herhalde. beraber foto çektirelim diyeceğine "kameranı bana ver bağyan" demiş hayvan oğlu hayvan.
neyse efendim kendisi film çekimi için türkiye'ye gelmiş. benim gibi fotoğraf çekme tutkusu varmış. yanlışlıkla askeri üssün fotoğraflarını çekmiş. kamerasını istemişler o da vermek zorunda kalmış. evet turizm reklamlarımız çok iyi.

http://www.aksam.com.tr/2...izi_hapse_girecekti_.html

bir de kendisi one tree hill'De oynayan chad michael murray tarafından aldatılmış zamanında. ben de bu lucas'ı (dizi'deki ismi bu gavatın) adam sanmış, brooke (sophianın dizi'Deki adı) yerine peyton ile muradına erince senaristlerin dallamalığına bağlamıştım olayı. meğersem gerçek hayatta da öyleymiş adam*
sempatik ve tatlı! aşık olunası, sevilesi, öpülesi one tree hill dizisinin sevilen karakteri.