bugün

Kapıyı açıp çekip gitmesi gereken yazar.
(bkz: #37208802) ne kadar iğrenç bir yazı. inşallah kız babası olmaz ona değil kızına üzülürüm yük olduğu için.
Adamın canı sıkılıyor belli

Her din tüccarı gibi kafayı atatürk ile bozmuştur.
ulan otoban fareleri hemen çemkirmişler adama, yallah otobana. belki yolda adalet bulursunuz.
adamdır.
edit: hoşt ulan hoşt, saldırmayın tamam.
Arkadaş bugün gelmiş hoop yazar olmuş, hemen trollük.
Osmanlıcı biri. Eminim kendisi Türk tarihini 6 asırlık falan sanıyordur.
Osmanlının dindar çocuğu. Derhal şeyhülislama verilip külliyede eğitileee...
kafakoparanus olma ihtimali yüksek. serinin devamı gelmemiş.
Umarım yaradan kendisine üçüz kız evladı nasip eder ve şayet utanma duygusu varsa yazdıklarından utanç duyar.
Osmanlının son üyesi buysa gerçekten şanslıyız. bunun daha geri modeli daha da dünyaya gelmez.
ne idüğü belirsiz, gericilik, yobazlık ve şeriatcılık oynayan, muhtemelen reşit bile olmayan çocuk.
Gel evladım. Ninen fatma neslişah osmanoğluyla tanış. Sonra annene bak. Benzemiyorlar değil mi?

görsel

Hayal aleminde yaşayan yurdum mamülü.
donuz listesine 1.sıradan giriş yapan zıbıdı. devam et çocuğum yerini kimseye kaptırma.
tam kendi kendine icatlar çıkarıyor fakat bunu söze dökemeyip gelmiş bir internet sitesinde yapıyor diyecektim ki benden daha önce söyleyen olmuş. muhtemelen bir arkadaş çevresi olmayan, 4-5 kişi ile bir münazara ortamına girse 3 tane kelime ard arda kuramayacak, bütün gün evde oturup bilgisayarda takılan asosyal bir uludağ sözlük üyesi kendisi. git bir işe gir de ailenin bütçesine katkı sağla.
görsel
Bana bak osmanoğlu
Dini biz yasariz
Sen ve senin gibiler tüccarlığını yapar ancak.
güncel Önemli Başlıklar