bugün

(bkz: the last castle)
futbol ligleri bittikten sonra futbol konusunu bırakmış, ergenekon, hadise'nin kalçaları, müzik grupları hakkında konular konuşulmaya başlanmış program. ahmet çakar, serhat ulueren ve reha muhtarla devam etmektedir şimdilik.
Reha muhtar gibi futbol topu görse karakola götürecek futbol fakiri bir adamın yer aldığı gereksiz program.
her ne kadar sevilmeseler de entellektüel anlamda ciddi birikimleri bulunan iki adamın bu sayede futbol dışında her haltı konuştukları yer yer eğlendiren, yer yer kafa dağıtan program.
her programında çok bomba çok önemli haberler vermeye çalışan fakat hepsi fos çıkan reyting düşkünü spor ve eğlence programı.
ilk başta ilgi çekici olsa da ,aşırı dozunun insanda kalıcı psikolojik problem bırakma riski olan program.
reha ve ahmet beşiktaşlı erman belli değil bakalım takımlara nasıl sövecekler.
futbol programından daha fazla stand up tadında bir program olacağını düşünüyorum.

ülkemize de yeni komedyenler lazım zaten. hadi hayırlı olsun.
bermuda şeytan üçgeni.*
vtrlerinde erman toroülu nun resmi olarak neden 10 yıl önceki halinin kullanıldığı anlaşılmayan program. onun dışında atışmalar, gerginlikler falan.
dün gece itibariyle artık Ahmet çakar ve reha muhtar ikilisine erman toroglununda katıldıgı futbol programı.
Reha Muhtar ile Şekip Mosturoğlu arasında kavga başlayan program. Çok iyi gidiyor son derece gerildi ortam.
polemiğin, çapraz geyiğin tek adresi.
çanakkale dir.
reha muhtar'in insani gerdigi programdir ama seyrediliyor, seviyoruz.
son 2 bölümünde beşiktaş ile ilgili bir cümle bile konuşulmamış programdır. bakalım bugün ne olacak.
biraz önce reha muhtar ile ahmet çakar kapışmasına sahne olmuştur. reha muhtar yine savunma mekanizmasını karşı tarafı konuşturmamak üzerine kurdu. ikinci raundu programın ilerleyen dakikalarında bekliyoruz. favorim kesinlikle ahmet çakar. peşindeyiz üstad. *
Abesin geldiği son nokta olarak pozisyonları ayakta Ahmet Çakar ile Toroğlu göstere göstere yorumluyorlar. Şimdi yere yatıp daha da abuk şeyler yapmaları muhtemel.
reha, ahmet, erman triosunun okan bayulgen'in sürekli şayka geçtiği flash tv'deki küfürün serbest olduğu programa yakın bir formatta gerçekleştirdikleri tv showu. biraz önceki diyaloğu aynen yazıyorum.

- sen karına sahip çıkmadın.
* ben karıma sahip çıkmadım diye mi karımı düzdün...

ohaaaa... zappinge takılan akıl almaz diyaloglardandır... korktum ve favori kanallar listesinden kanalturk'ü sildim.
reha muhtardan beklenen soru: tecavüz anında ne hissettiniz? hadi be çok özlemişiz.
şu sıralarda nefis diyaloglara neden olan program.

o değil, ahmet çakar'ın, adamın ameliyattan çıktığına inanmaması da ayrı bir ironi konusu. yok tamam, kulüp doktoru, trt'ye bağlanıp, hocamızın ameliyatına bizzat girdim demese ben de inanmayacağım ameliyat olduğuna ama ahmet çakar'ın ve erman toroğlu'nun da bilip bilmeden artist artist konuşmaları da gıcığıma gidiyor.
şu anda erman toroğlu'nun motosiklete binmiş görüntülerini hızlı ve yavaş çekimlerle defalarca izlemekte ve izlettirmekte olan programdır.
bağlanan kesinlikle fatih terim değil.
An itibariyle maç öncesi yaralanan 34 yaşındaki kadının kafasında sargı ile canlı yayında konuştuğu program.
ibrahim yazıcı nın bağlanıp "biz misafiriz" edebiyatı yaptığı maç. beşiktaş taraftarı savaşa gider gibi maça gelmişmiş. hangi misafir konuk olacağı yere bıçaklarla şişlerle gider ibrahim yazıcı?