bugün

akp ve sarayın samanyolu tv'yi uydudan atmasıyla stv'nin logosunu çalarak (çok benzeri kırmızı üzerinde beyaz s harfi) yayına başlayan akp yandaşı kanal. uğur ışılak isimli dalkavuluğun üzerine erdoğan için methiyeler düzdüğü dombıra çakmasıyla erdoğan propagandası yapılıyor bu kanalda.
samanyolu tv yi andiran logosu kisa surede degisen, kapatilan stv frekanslarinda yayin yapmaya baslayan kanal.
görsel
logo aynı olduğu gibi yayına başladığı ilk gün ibretlik diziler de yayınlayan kanal.
vakit kaybetmeden güncellediği yeni logosu:
görsel
yeni logosu'da beyaz tv'nin kopyası olmuş yandaş kanal.
dini bir kanal. samanyolu tv sahiplerinin açtığı kanal mıdır bilinmez lakin samanyolu yerine geldiği için yaşlı dedeler, teyzeler yine bu kanalı izleyecektir.
logosu 3. kez güncellenen tvdir. (yine değişmiş.)
(kimin olduğunu bilmem de) çok akıllılık yapmış kanaldır. stv nin frekanslarına girerek bedavadan tanıtım yapmış oldu.
Az önce cehennem Melekleri 3 izliyordum görüntü 240p zaten bide altta yazı geçti www. indirmedenizle. com diye adamlar internetten indirip montaj yapmadan direkt yayınlıyor filmi sıfır maliyet.
Sark bulbulu nu veren kanal.
Güzel filmler çıkıyor ha. Daha demin yenilmez 3 vardı.
ilginç bir şekilde çok kaliteli filmler yayınlayan kanal. Görüntüler 240p den hallice ve ben bu filmlerin gerekli hakları kiralanmadan kaçak bir şekilde yayınlandığını düşünüyorum. Eğer yandaş bir kanalsa ( ki yandaş bir kanal ) ne film hak sahipleri nede başka biri karışamaz bunlara. Ama filmlerini hep izliyorum orası ayrı. :D
Güzel filmler yayınlayan kanal.

An itibari ile

(bkz: hızlı ve öfkeli 7) yayınlanmaktadır.

Birde aniden bal reklamları vermese ibneler*
sağlam, imdb 7+ filmleri sansür, rtük vs. hiçe sayıp hunharca yayımlayarak gönlümde taht kurmuş kanaldır. baska programlarda yayımlanan prof konuşmalarını alıp reklam haline getirip koymaları dışında severim.
ilginç filmler oluyor akşamları, reklam aralarında da maceracı felan çıkıyor. denüşük bir kanal.
eski fetö çalışanı yeni akp yandaşı murat yeni'nin bir şeyler yapmaya çalıştığı akp yandaşı kanal.
Geçen bir filmde de siktiğimin zencisi dedi tam kanalı değiştirirken. Tv'de küfür duymanın yarattığı şaşkınlıkla o boktan filmi bitirdim. Hakkatten güzel film veriyorlar ama.
Sabah saatlerinde yayınladığı dini içerikli sinemalarla bilgilendiren ve şükürler ettiren televizyon kanalı.*

Gözlerimiz yaşlı izliyoruz efendim.
RTÜK tarafından lisansı iptal edilmiş olan kanal. Üzülsem mi bilemedim özellikle akşamları dünya sinemasından iyi filmler veriyorlardı.

https://www.tvfrekanslari.../rtukten-tarihi-ceza.html
kanalı sevmiyordum. * *
güncel Önemli Başlıklar