bugün

şimdi efendim yok "double sen ne sapık adamsın", yok "allah belanı versin pis iğrenç bok!" şeklinde yaklaşmayınız, benim fantezim değil bu. ya da yaklaşın anuna koyım, ama cidden, benim değil.*

geçtiğimiz günlerde 15 yaşında lösemiden hayatını kaybeden Josh Morten isimli Avustralyalı bir merhumun fikri.

üstelik gerçekleşmeden çocuk ölünce aile "isyan etmiş".

lan bu ne olm?

hasta mısınız?

hani üzüldük, çocuk ölmüş sonuçta ama ailenin isyanı nedir onu kavrayamadım ben. "lan iki ağzına alsan nolucak" mantalitesi işler mi hacı orda?

tey allaam.

http://haber.gazetevatan...._tutmadin/274599/30/Dunya
joker hakkını boşa harcamaktır kanımca. dünyada daha ne huriler varken cameron diaz'ı seçmek..Ama tabi ki (bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
(bkz: zevkten ölmek)
şerefsizliktir. ulan kadın size maddi yardımda bulunmuş, çocuğunuzla ilgilenmiş, istediğiniz şeye bak namussuz herifler.
isteyenin bir yüzü yapmayanin iki yüzü kara mantigiyla ortaya atilmis sacma bir dilektir.
cameron diaz her lösemiden ölenin son dilegini yerine getirmeye kalksa, agzi dolu oldugu icin, kendisine konusacak zaman kalmayacaktir.
ayağa kalkamayacak durumda olup oral seks istemek oldukça ilginçtir; kabul edilmemesi de "biz de lösemiyiz biz de oral seks isteriz" tarzı olası istekleri ortadan kaldırmıştır.
cameron diaz çocuğun spermlerinden de lösemi bulaşacağından korkmuştur.
kendini rocco siffredi sanan çocuğun isteğidir. bu kadının ağzı nerde, senin pipin nerdee.

görsel
Hafif alkollü olmamdan dolayı beni benden alan başlıktır.

(bkz: öpüjem)
(bkz: hayallerle yasiyor bazı ipneler)
nezaketi, izahatı bir yana bırakıyorum;

lan .mına kodumun iti, zaten geberecen yumurta kabuğu kadar canın var puşt, ne istiyorsun elalemin kadınının ağzından. hayır madem isteyecen, akşam yemeği falan diye numara yap, gelirse orada ajitasyon majitasyon götürmeye çalışırsın, var mı lan öyle kebapçıdan paket lahmacun ister gibi.

anası babası da ayrıca bir g.tveren zaten, oğlan son isteği olarak babamı rocco s.ksin deseydi verecekmiydi acaba çok merak ettim. bir de cameron diaz ın asistanı, danışmanı o haberi ilk alan bu teklifi duyduğunda nasıl bir şekle girmiştir onu çok merak ediyorum.

ve son olarak, eğer kabul oluyorsa, son isteğim olarak aria giovanni kulağımı yalasın istiyorum.*
(bkz: olmayacak dua)