bugün

metafiziğe kafa atan yazardır.
ciddi olunacak yerde ciddi olan,ama taşşağında kralını geçen süper yazar.ayrıca hip-hop kokusu alıyorum.saygılar.
birde soyut var tabii.
iyi niyetli ve bir o kadar da kibar bir insan.
hayatımda tanıdığım en iyi sözlük yazarlarından biri diyebilirim. Ona dikkatlice bakıp durmuşumdur gördüğüm yerlerde ve itiraf etmeliyimki örnek alınacak birisidir.
bazı entrylerinin uzun, hatta baya bi uzun olması bazen okumamı zorlaştırıyor olsada ve annemin onu,kuzeni agea yı övüp durmasından her nekadar bıkmış usanmış olsamda örnek alıyorum kendilerini...

edit:entrylerinizide severek okuyorum efenim..
doğum günlerinin eğlencesidir o!. onsuz bi doğum mümkün mü? *

eDiT : ebe değildir kendileri. ama çok iyi doğum günü kutlar
iyi bir insanmış, özelinde sözlükte genelinde dünyada soyu tükenen türünden.
doğumgünü çocuğu. 19 yaşına da girmiş. büyüdü bir yaş daha. sanki ne işe yarayacaksa. bak biz 19 olduk da noldu. neyse hevesini kaçırmıyım daha ilk gününden. *
o değil de bir sene olmuş ben bu yazarı tanıyalı. nasıl katlanıyor bana bir seneden beri ya da ben ona ve iğrenç ötesi esprilerine nasıl katlanıyorum orasını ben de bilmiyorum açıkçası. neyse bu konuya girersem hiç çıkamam.
şaka bir yana iyiki tanımışım ben seni ya. sen inanmazsın şimdi ama ciddiyim. valla bak. hatta seni tanımama vesile olduğu için cengiz aytmatov a bile eskisi kadar gıcık değilim. *
uzatmayayım, daha fazla saçmalamayayım: nice 12 şubatlara! her şey istediğin gibi olsun yeni yaşında. tek dileğim var senin için: şu hazırlıktan kurtul artık. *

19 mumlu edit: hani benim pastam?
hayat bilgisi dersini çürütmüş değerli yazar. varlığını algılayabilmek için duyu organlarından fazlasına ihtiyaç vardır. başarılı nesildaşlarımdan birisi. ayrıca bir yazardan çok daha fazlası. istatistik derecelerine bakarsanız sözlüğü yazmaktan ibaret görmeyecek kadar sorumlu biri olduğunu anlamanız zor olmayacak. gece gece yanlışlıkla attığım mesajın akabinde özür dilemek istediğimdir ayrıca.
(#6448575) çok doğru bi noktaya parmak atmış... pardon parmak basmış yazardır. tebrik edicez kendisini. gülme krizimiz geçince.

seviyoruz bunu biz.

yalnız verdiğin numarayı aradım. bi adam çıktı "bırada bırada" diip duruyo, heralde brother demek istiyo, ingilizcesi kötü. yok "heç" diyo. yok "sistım feliyır" diyo arkada bi kadın.... nerenin numarasını verdin kardeşim? seni sordum, şu an burda değil, mağaraya su almaya gitti dediler. ulaşamadık.

ben de kendi numaramı sana özel mesaj olarak attım. call me if you can yakışıklı.
(bkz: ablan kurban olsun sana)
zıttı için (bkz: soyut)
müdavim bir radyo dinleyicisi.
sözlükte beni karşılayan ilk ve tek yazardır. *
(#6130582)
(#6136441)
(#6136173)
(#6137484)*

beni, gülmekten kendimi unutacak seviyeye getiren yazardır. bi kaç dakka şuursuz dolaşıyorum sözlükte. trollere bile artı oy veriyorum. o derece. sırf bunun yüzünden.

sözlüğün gizli kalmış cevherlerinden biridir efendim. daha bi tane entrysini bile gülmeden ya da beğenmeden bitiremedim. seri artıcısıyım. sağlığına duacısıyım.

kendisi tarafından yazılmış her entrysinin altına imzamı atarım. tabi bu imzam kimi bağlar, onu bilemiyorum.

sonuç: hep yazsın bu adam. durmasın. iyi geliyo bünyeye ya. vallahi bak.
5 duyu organımızın herhangi biriyle algılayabildiğimiz varlıkların yerini tutan kelimeleridir.
misal vericek olursak: insan, ses, ışık, gaz...
an itibariyle çaylak olan yazardır. yazarlığa dönüp başarılı entrylerine devam etmesini bekliyoruz.
artık çalışmayı bırakması gereken çok cici yazar. kendisine daha çok güvense daha iyi olur. ama ben ona inanıyorum. gerçekten başarılı olacak. buna kendisi de inansın. ve artık çalışmasın. yeter!
öss ve yds de bütün uğurlarının yanında olmasını dilediğim yazar.
(#5198150) yazar burada yardırıyor.
son 25 entrysinin 22'si world of warcraft'taki mekanları tanıtmaktadır.
konulara objektif bakabilme yeteneğine sahip nadir yazarlardan.
gözle görülse de bazı şeyler gözlerimize inandıramaz. o yüzden elle tutulması daha bir makbul olan şeylerdir. böyle kalça göğüs falan somuttur ama ne bileyim renk ışık koku bunlar soyut şeyler sanki.

(bkz: yalandan kim ölmüş)
warcraft dünyası hakkında girdiği faydalı bilgiler ile beni aydınlatan yazar. özel mesaj ile de yardımcı oluyor. *
world of warcraft a kafayı takmış yazardır.