1. 1.
  böyle bir günde normal olan bir istek.. ben de baya acılar yaşadım.. 7,5 yaşında babamı kaybettim.. 1 yıl önce trafik kazasında kardeşim sakat kaldı.. acının ne olduğunu bilsen de ateş sana düşmedimi anlayamıyorsun olayın vehametini.. şimdi ah vah diyip iki dakika sonra gülümsemek insana kendini kötü hissettiriyor.. ben kardeşimin kazasından sonra 7 ay gülemedim.. yemek yiyemedim.. canım çok acıdı..

  böylesine acılar yaşamış birisi olarak bile tasavvur edemiyorum orda yaşanan acıyı.. empati de yoksunluk çekiyorum.. oraya gitmek istiyorum en azından mezarlarını ziyaret etmek ailelerin yardımına maddi olamasa bile manevi olarak koşmak.. bu vicdani bir davranış.. inanın 3 dakika sonra güldüğümde 2 dakika kendime küfreder halde buluyor iki yüzlülüğüme sövüyorum..

  ben bu akşam bursadan somaya gitmeyi planlıyorum.. kendi arabamla gidicem bir aksilik olmaz ise... bursa da olup gitmek isteyen varsa benimle irtibata geçebilir.. aracımda 3 kişilik yer olacak.. imkanı olan eşlik edebilir..
  22 -2 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 2. 2.
  orada daha fazla kalabalık yapılarak yardımlara istemeyerek engel olunacaktır.
  1 -1 ... okutturan
 3. 3.
  Bugün somada yürüyüş esnasında olay çıkacak arkadaşlar. Eğer geleceksiniz lütfen olaylara katılmayın ve kendinize dikkat edin.

  Edit. Somaya gelmeyin efendim. Haklıyken haksız konuma geleceğiz. Bugün somanın kendi halkı bile sokağa çıkmayacak. Gelmeyin, gelecekseniz de eyleme gelmeyin.
  -1 ... bstksa