bugün

Sosyal medyada örgütlenen bu ve bunun gibi çok sayıda sayfa var.
Baya da aktif bunlar iyi örgütleniyorlar.

Bir tane hdpli yapsaydı saldırıyı inanın bana tek fotosunu paylaşmazdı.

https://twitter.com/solcu...tatus/1405502948109701120
Kesin lan uğur mumcu Türk düşmanı mıydı şehit edildi sizin yaladığınız babalarınız tarafından.

Gerçi bir uğur mumcu alayınızdan adamdı daha yürekliydi ama konumuz bu değil.
Ülkücü düşmanı gelmiş hemen başlığa sahte Atatürkçü.
Kafayı Ülkücülerle bozduğun kadar keşke pkk ve yandaşları ile de bozsaydın.

Atatürk'ün itleri diyen, Atatürk'e faşist diyenlere gücün yetmiyor tabi.
Vallahi pkklılardan farkınız yok aq silahsız kadına ateş etmek ne lan.
Ülkücülerin memlekete faydasını görebilen var mı ya ?.

Biri milliyetçiyim deyip, birileriyle ortak pislikler yapıp şu an çatır çutur itiraflarda bulunuyor. Ki bu kişi malum sedat peker.

Diğeri ise geçenlerde kıbrıs'a kaçtı. Ki bu kişi de alaattin çakıcı malumunuz.

Sıradaki kaçaklar ?. Aaa ne oldu ya. Nereye kaçiniz. Aboww.
Zaten bu kafa yapısınla senden bir bok olmaz ama Atatürkcüyüm filan deme Atatürkcü filan değilsin en ufak alakan da yok.
Kafa nereye giderse oradasın Akp gitsin de pkk da yönetse umurunda değil senin kafa bu ben seni çözdüm artık.
Sen sıcak yatağında yatarken ben dağda yattım köyler basılmasın kadınlar çocuklar silahsızlar ölmesin diye.

Benim kıstasım bellidir silahsız kadın çocuklara ateş eden aşağılık insandır kardeşim olsa tanımam.
2023 den sonra tüm iç düşmanların nifak tohumlarının kırgızistana gitmesiyle son bulacak hadisedir.
Teröristin hepsi silahlı değildir.Önce gidiceksin silahsız kaç tane insanımızı Şehit etmiş pkk onlara hesap soracaksın.

Ondan sonra ckıp burada propaganda yapacaksın.
Kimse ülkücüleri de solcuları da sevmek zorunda değil. (Ben ikisini de sevmiyorum zaten.)
Türk düşmanlığı yapacak kadar embesil olmadık henüz ama bu ülkede toplum huzurunu kaçıran kesim şüphesiz ki ülkücülerdir, bunu en geri zekalı olan bile rahatlıkla anlayabilir.

huzur kaçıran ülkücülerden bazıları ....

görsel

Hatay Amanoslar'daki operasyonda sağ yakalanan, yurt dışında kaçak bulunan eski BDP Genel Başkanı ve 24. Dönem HDP Muş Milletvekili Demir Çelik'in Terör Arananlar Gri Liste'de yer alan oğlu "Savaş" kod adlı Yoldaş Selim Çelik adliyeye sevk edildi.

https://www.dikgazete.com...glu-adliyede-h569899.html

görsel

görsel

görsel

görsel

Selahattin Demirtaş: ''Başkan Apo'nun heykelini dikeceğiz''

https://www.youtube.com/watch?v=7j6VNZcQbQc
bu başlığı açan yazar kesinlikle 40 yaşının altında ve sanırım yeni yetme bir ülkücü. ülkücülüğün kuruluş sebebine hatta kimler tarafından kurulduğuna baksa kesinlikle bu başlığı açmayacaktı. geçmişinde katliamlarla dolu tarihine bir kaç örnek;

(bkz: kanlı 1 mayıs)
(bkz: 16 mart mart 1978 beyazıt katliamı)
(bkz: bahçelievler katliamı)
(bkz: maraş katliamı)
(bkz: çorum katliamı)
geçtim solcuları insan olan sizi sevmez...
Türkçülüğü vahhabiliğin alt kolu yapma çabasına destek veren Osmaniye milletvekilinin liderliği altındaki fake Türkçü partiye rağmen solcular asla Türk e düşman değildir kimse aksine beni ikna edemez geblo ve dızo ları hariç tutuyorum onlar zaten solcu değil.
ülkenin en büyük 2 kanseri vardır. biri dinciler, ikincisi solcular. bu iki güruh yıllar yılı türkiye cumhuriyetinin kanseri olmuştur. bu iki gereksizlerin zehirli yılan olduğunu atatürk ülke kurulurken anlamış ve gerekli adımları o günlerde atmıştır.
(bkz: sütçü imam)
(bkz: şeyh said)
(bkz: mustafa suphi)

gel zaman git zaman türkiye cumhuriyetini yaş almış, atatürk ebedi hayata intikal etmiş, bu iki zehirli yılan yıllar ilerledikçe cumhuriyeti zehirlemeye devam etmiştir. adnan menderesle başlayan dinci furyası fetö ve pelikancılarla zirve yapmıştır.

peki dinciler ellerinden geleni ardına koymazken solcular boş durur mu? durmadılar elbet. dhkp-c, tkp ve pkk gibi kanserleri cumhuriyeti zehirleyebilmek için varıyla yoğuyla çalıştışar. şu dar ağacındaki meşhur üç fidanlarının fikirlerini dinlemek, anlamak akla zarar. yılmaz güney denen terörist orospu çocuğu almanya'da pkk'ya destek konuşmaları yapmıştır. ahmet kaya denen terörist orospu çocuğu apoyu özlediği konserler vermiştir. solcuların içinde çıkan temiz insanlar başımızın üstünde, lakin cumhuriyetin en büyük kanserleri fetö ve pkk ise biri dinci, diğeri solcu.
daha kötüsü vardır (bkz: dincilik adı altında atatürk, türk ve türkiye düşmalığı).
Ülkedeki kürtçülerin solcu kisvesiyle faaliyet göstermelerinin sonucu ortaya çıkan gerçek.
Kürtçüler olmasa chp bu kadar bile oy alamaz,
Dediğimin doğruluğu cumhuriyet mitinglerinde toplanan insanlarla ters orantılı aldıkları oy miktarıyla anlaşılabilir,
Zaten hdp ile olan organik bağları da bunu destekliyor.

Fizik kanunlarında olduğu gibi her güce eşit ve zıt başka bir güç daha vardır, bu da ülkücü oluşumdur.