bugün

slogan atmaktır.
(bkz: faşizme karşı bacak omuza)
muhalefet olmaktır. iyi yaptıkları için sonsuza kadar muhalefet kalacaklardır...
seçimleri kaybetmek .

çoğunluğu sağcıların olduğu bir ülke de ne işleri var ayrıca .

eşşek gibi kaybedecekler eşşek .
lokur lokur bira viski rakı şampanya içmektir. evet..
hepsi olmasa bile büyük çoğunluğu kendi ideolojileri için ölümleri, katliamları kullanır. ölümlere karşıyız vs diye ortalıkta gezerler ama karşı ideolojiden sivil ölünce zerre umursamazlar. bunun örneğini ülkemizde bolca görebilirsiniz.

yine hepsi olmasa bile büyük kısmı korkaktır..
Eğer kasıt solcu liderlerin ülkeyi yönettiği dönemler ise=Kıbrıs Harekatı
Eğer kasıt solcu insanların iyi yaptıklarıysa= Kendisinin durumu iyiyken ve fakir sağa oyveriyorken fakiri savunmaktır, kendine karşı olan sağcının ekonomik haklarını savunmaktır, üniversite okumamış maaş almadan önce yıl kaybetmemiş işçiyi doktor ile eşitlemesine rağmen o solcu doktor'un ecevit'e oy vermesidir, fikirlerinin arkasında durmaktır, Atatürk'ü unutturmamaktır, Laikliği unutturmayacak olmaktır, medeni olmaktır, sokakta ilk tartışmada oturup adam dövmemektir

yukarıdaki bazılarının dediğinin aksine POLiSiN ARKASINA SAKLANMAMAKTIR, bilim insanlarını yakmamaktır, yan gelip yatıp iş yerinde siyaset yapmamak, ranttan faydalanmadan adam gibi işini yapmaktır, okumaktır, okumuş olmaktır, futbolun kumar gibi kavramların afyon olduğunu bilmektir, ve en sonunda din kardeşi yerine kan kardeşini savunacak olmaktır.
heceyle slogan atmak, terör faaliyetleri.
muhalefet olamamak.
özal'ında dediği gibi.

"Ben bir icraat yapacağım zaman sol kafaların yazdıklarına bakarım, eğer hiç sesleri çıkmıyorsa o projeyi yapmam rafa kaldırırım, yarısının sesi çıkmıyor yarısının sesi çıkıyor ise o projeyi yeniler öyle yaparım, eğer bütün solcular projeyi engellemek için yaygara yapıyorlar ise hiç kimseyi dinlemem o projeyi aynen yapar ve bitiririm çünkü o proje memleket için hayırlara vesiledir.

yani bu ülkede solcular düşünüyor sağcılar ise solcuların düşündüğü yanlışlıyor. düşünmekten aciz. solcuların zihinleri düşünceleri var. sağcılar ise kukla basmakalıp.
(bkz: lapacılık)
muhalefet. dünyanın en parlak fikrini bile bulsanız ve atıyorum sadece toprak kullanarak nükleer enerjiden bin kat güçlü bir enerji kaynağı üretmeyi başarsanız bir solcu çıkıp "öyle yaparsanız solucanlarım minnoş kalbi kırılır" deyip hemen arkasından "solucanları üzmeeeyin" diye slogan atmaya başlayabilir.
ben çakmakla gazoz acabiliyorum.
abartmak.

akp hükümetinin verdiği hizmetin milyonda birini bunların ekip yapsaydı emin olun övgüleri arşa sığmazdı.

bu ülkenin sessiz çoğunluğu belki bir parça cahil, bir parça anadolu... ama şunu unutmayın bu mütevazilik siz de yok.
sağcıların hiçbi yarraq becerememesinden ötürü ne yapsalar yeri olan işlerdir.
Kıvırma sanatı, abd uşaklığı ve kalan zamanlarda da part time toma, panzer taşlama.

He bide bunlar, fuhuş yapıp onurlu yaşayacağına inanan tipler.
Bu sebeple çok onurlu insanlardır kendileri. Özellikle solcu "bayanlar".
Sevişmek tabi ki.başka ne olabilir.muhafazakar bi boktan anlamaz.
Solcular kusura bakmasın içmek.
sağcılar.
heykel sanatı* şaka şaka içlerinde gerçekten kendini çok iyi yetiştirmiş olanları da var.
7/24 içki içmektir. hem ülkeye faydaları yok hemde yapılan her işe muhalif oulur bunlar lan bir tana bu ülkeye 1 tane çaktığınız çivi var mı yok...
sagcilarin algisi yeme ve icme üzerine oldugu icin raki icme ve balik yeme olayina takili kalmislar.
daha nasıl faydası olabilir, ülke ekonomisi adamın kadehiyle kalkınıyor.
Şiir ve edebiyat.
Heykel dikmek.
bütün sözlüklerde kafa ütülemek...

ekşidekilerin ağzına sıçıyorum ama. ne yılmaz güney övebiliyorlar ne sosyalizm. öyle ki solcuyum demeye utanır hale getiriyorum zavallıları *