bugün

sağ eli herhangi bir kazada kopanların tümden SOL elleriyle çüke yapıştıkları durumdur bu o zaman

(bkz: saçma sapan konuşmak)
- dur. kafir. sol elinle yemişsin. doğru cehenneme.
- iyide sen böyle yaratmışsın.
- doğru lan. neyse şu köşede dur ben bir düşüneyim. *
makasları kullanabilmek için gösterdiğimiz insan üstü çaba, enstrüman çalabilmeyi öğrenmek için orijinal tellerin yerinin değiştirilmesi ve sol el ile çalmayı öğretecek bir öğretici bulma derdi, kol saati kullanımı, okulda oturduğunuz sandalyeler, hayır kızıp birini öldürmeye kalksak silahı kullamak bile sıkıntı...

sağlaklar için düzenlenmiş bir dünya da zaten cehhennem hayatı yaşıyoruz. bizi cehennemle mi korkutacaksınız?
aaa sen solak mısın sorularından bıktım, diğer hayatımda rahat bırakın lütfen.
annemin ben çocukken kullandığı cümle. ya bi bırak sol elimle yemek yiyeyim dimi?
(bkz: Amin)
messi,sergen yalçın, maradona, hagi, alex ve daha pek çok futbol yıldızının uykularını kaçırtacak, kaçık insan tespiti. uzaktan yakında doğrulukla alakası bulunmayan, cehalet kokan tespit.
yazık yazık. düşünsenize beyniniz var ama işe yaramıyor. ne üzücü değil mi?
(bkz: (#234801))
SUANDA ULKEYU BU DUSUNCEYE SAHIP INSALAR YONETIYOR, SOL EL CEHENEMLIKMIS! SOLAKLAR HIRSITYAN OLSUN OZAMAN.
Allah beni solak olarak yaratıp ve bunun için cehenneme mi yollayacak? sorusunu akla getiren başlık.
* * * *
zinayı yap, harama el uzat, dedikodu yap, kul hakkına gir. Sonra sen yandın ağabey solaksın de, çok saol.