bugün

Lise siralarindan universite siralarina birlikte gectigimiz bu gunlerde gorusmedigim eski bir dostum gelir aklima.
Yaratıcılığı yüksek insanlar.
Solak olmam sebebiyle kendim.
o.

entry burada. yak yak..
Cezve gelir aklıma kahveyi fincana dökmek epey can sıkıcıdır solaklar için.
Hayal gücüdür.

(bkz: sağ lob)
Ben bizzat kendi şahsım.
(bkz: diego armando maradona) 'nın kendisidir.
(bkz: seks)
Ben solağım ve bu bana sağlaklara oranla 9 yıl daha az yaşayacağımızı çağrıştırıyor bunun anlamı hayatta yaşamak için bir sebebi kalmayan solakların Bu istatistiği hatırlayıp sırf yalanlamak adına bile sağlıklı beslenmeye başlaması olabilir bunun yanında kendine salak diyen sağlaklara bayılıyorum ama sağlaklara salak diyen solaklara gülmeyeli yıllar oldu bi de solaklar zeki olur diye bi şey çıkartmışlar Bu yıla kadar inanırdım Ama Bi kızla tanıştım, solak ve istisna belki.o kız yüzünden kendime yeni bir güzel yazı defteri alıp aynı gruba dahil olmaktan kurtulabilirim.
(bkz: Hagi)
Salak...
Zeka tabii ki.. Ne sandınız
o benimdir solağım ama şu tek rafında yazma yeri olan sandalyelerde hayattan soğutur deli dana gibi solak sıra var mı diye dolanırsın .
havalı arkadaş itemi.
amerika başkanlarının çoğu solak diye biliyorum her ne hikmetse .
gheorghe hagi ve roberto carlos.
"aa sen solak mısın" sözüdür. o kadar şaşırarak sorarlar ki abartı şekilde, sanki altı parmağım var gibi hissederim.
farklı işleyen bir beyin .bir iş yapacaksanız mutlaka bir solağa da fikrini sorun asla aklınıza gelmeyecek bir yön keşfetmenizi sağlayacaktır . kendimden biliyorum .
Kendim aklıma geliyorum. Salaklar anlamaz. Evet.
Solak kelimesinin akla getirdikleri seylerdir.