bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  açılan başlıklara ve dolayısı ile başlık açan yazarlara çemkirmek maksadıyla kullanılan kalıp. x yerine, o gün sol frame adı verilen sözlük bölgesinde yoğun bir biçimde yer alan başlık kategorileri getirilip çemkirme işlemi tamamlanır.

  özgür düşünce platformu olduğu düşünülen bir ortamda çıkan farklı sesleri kınamaktan başka bir şey yapmayan insanlar tarafından kullanılır. kendisinin düşüncelerinin dışında davranan insanları aşağılama çabasındaki kişiler bunu bir tür tatmin aracı olarak kullanırlar.

  sol frame'de sürekli cinsel içerikli başlık açılıyor olmasını kınarlar meseLa. "pis ergenler ne olacak. hııh." tribiyle sallarlar gönüllerince. uludağ sözlük'ü ve yazarlarını kalitesizlikle suçlarlar. fakat kalite namına tek ettikleri kelam "çok kalitesiz bir ortam burası" şeklindedir. kaliteyi kendileri de getiremez. film çeken 3-5 kişi olmasına karşın 70 milyon film eleştirmeni barındıran bir ülkede normaldir bu durum gerçi. neyse susalım ve yalamaya devam edelim.
  2 ... cemsbg
 2. .
  sözlüğün ve yazarların gündemi takip ettiğinin, gündeme bağlı kaldığının göstergesidir.
  ... buny
 3. .
  sol framede cinsel içerikli başlık var diyen yazarların girilerini üşenmeden taratıp cinsel içerikli giriler görünce, şikayet edip söz konusu şekilde taş atan kimselere götümle gülmeme sebep olan hadisedir. hani terbiyeliydin lan noldu? rezil etmiyorum en azından girilerini deşifre edip.*
  -1 ... fidelcastro