bugün

insanın içini kıpraştıran olaydır. bir başlık çılgıncasına okunuyorsa bile hemen bırakılıp sol frame e, nickin üstüne yönelilir. acaba ayar mı yedim, kim ne yazmış, bunlara layık mıyım, tanrım neden ben gibi sorular zihinde yankılanır.
yapılan heyecanın nickin yanındaki parantezin içindeki sayıyla doğru orantılı olarak arttığı oldudur.
çok mutluluk veren bi olaydır. gözlerde bir hareketlenmeye ve beyinde iletimin hızlanmasına neden olur hele güzel birşeyler yazılmışsa keyfinize diyecek birşey yoktur..
aylardır yazar olmama rağmen hala ba$arılı olamadığım konudur.
ölü taklidi yapmaktan gecer.
insanı anlamsız duygulara sevk eden durumdur. birileri küfür dahi etmiş olsa o birilerinin farkında olduğunuzu hissedersiniz.

(bkz: çok yalnızım sözlük) *
nickiniz aynı zamanda bir şarkı sözü ise çok fazla yaşayamayacagınız bir durumdur. nickimle aynı ada sahip bütün şarkıların sözleri girildiği için sol frame de görünme ihtimali çok düşük.*
(bkz: bana nickimi gösterene 5 artı oy)*

edit: yediler lan!
mutlu olmaktır.******
(bkz: gözleri açık gitmemek)
(bkz: bunu da gördüm ya)
üşengeçlikten pasif gay olmuş için normal bir durum olsa gerek.*
farkedilmeyen yazarların pek başına gelmeyen durumdur.
kendi nickini sol framede görmektir işte.
genelde hemen tıklanarak hakkında ne yazıldığı okunulur. yazılanlara göre keyifli veya keyifsiz olarak değişkenlik gösterebilir.
(bkz: bir gün bende sol frame ye çıkacağım)
güzeldir, hoştur, onur vericidir. ünlü olmak gibi bişeydir. ( tamam kabul bunu abarttım ).
bazı yazarlar için, teknik olarak imkansızdır. nikaltı yapanı g.t edebilir. süpriiiiz!

üzgünüüüm leeeeylaaa..(tam burda kanun giriyo) ehehe.
saskınlık, mutluluk ve heyecan verir oyle ki tıklayıp "ne yazmıslar" diye bakmanız bile zorlasır, olusan heycan dolasıyla bir ust yada bir alttaki baslıga tıklarsınız. hemen bir bardak soguk su icip icinizden 10a kadar sayar sonrasında tıklar ve merakı giderirsiniz. *
yeni yazarların başına pek gelmeyen olay. geldiğinde insan bir tuhaf olur, genelde " hoş geldiniz, x. nesil yazar" şeklinde olur.
biraz sonra benim de yaşayacağım durumdur, yani öyle ümit etmekteyim en azından.*

edit: aman allahım o ses, yoksa, yoksa.. çok mesudum kuzum, çok müteşekkirim size dunden sonra yarindan once
nick altına buraya entry giren eşşektir yazılarak çözülecebileceği düşünülen sorun.
(bkz: sol frame de nickini gormeyen rocco'nun dickini görsün)

(bkz: fondip)
yeni yeni yeten yazarları heyecanlandırabilecek hadise. onun dışında ego tatmininden başka bir şey değildir. bir şekilde tatmin eder bu insanı, ama yazarlık kariyerinize bir faydası yoktur. popülerite değil mi, cezbediyor insanı işte.
(bkz: yazar nickini gormus yara sanmıs)
benim hiçbir zaman göremediğim hadise. *
iyi ya da kötü, en az bir kişinin senin varlığından haberdar ve hakkında alakalı olduğunu fark etmektir.