bugün

(bkz: yallah arabistana)
müslüman ülkede yaşayan bireyin hoş karşılanması gereken isteğidir. evet..
Çözüm basit, Evde otur o zaman.
Kendi başını ört. Daha iyisi çarşaf olayına gir.

Frank'e pek yakışır. Şah iken şahbaz olur...
Bu zihniyete sahip bir tek islam ülkesinde refah içinde yaşayan halk yok. Çünkü lider kesim refah içinde yaşarken bu refahın faturasını dini sembollere boğulmuş koyun gibi güdülen halk ödüyor. Kur'an'ın oku, yaz, düşün, aklını kullan, haksızlığa baş kaldır ilkelerine aykırı yaşamı savunanlar değil müslüman, insan bile o la maz!
islamı başörtüsüne indirgeyen sahte müslümanlara Kur'an ne diyor aç da oku ey cahilliğinden güç alan zalim.
Sike sike göreceksiniz...

Onlar da başörtülü görecek.

Götünüz yiyorsa yıkın devleti değiştirin anayasal düzeni... sonra bakarsınız.
Uuff sıkıldık artık bu tür başlıklardan.
Zekasız trol başlıklarından birisi daha. Akıl yok fikir çok bu adamda...
istek rica değil manifesto niteliğindeki müslüman birey sözleridir. evet..
islam ülkesinde yaşayan bireyin dile getirdiği söylemdir.
müslüman bireyin adeta isyan sözleridir. eveyt..
Yahu belki biz de başı açık yobaz görmek istemiyoruzdur.

Madem türbana bu kadar düşkünsün, neden kendin takmıyorsun?
Olm bari birkaç gün susun lan ayıp.
lan rumeli 71 defa Allah belanı versin milletimiz kan ağlıyor sen neyin peşindesin defol git ulan.
Bugün bari yapmayın şu kirli siyasetinizi.
kenalistgeb kime diyon.
bela okumayacağım, allah sizi ıslah etsin sadece.
çıkar gözünü de görme o zaman.
prof dr frank bende engelli görmüyorum o da insanlık dışı yapıyorsa onunda allah belasını versin.
iran’a git.
görmek istemeyen bakmaz, bakıyorsa görmek istediğindendir.
Bu başlığı felaket günü büzükdeşin canlandırsın, ayarını verince kötü ben olayım öyle mi?

Meydanı size bırakacağımızı, depremi bahane ederek, yok kadınlar türbansız gezdi, yok içki içtiler diye goy goy yapmanıza ses çıkarmayacağımızı sanıyorsanız, çok yanılıyorsunuz yobazlar.
Dincilere inat etek giymeye devam. Burası adı üstünde Türkiye cumhuriyeti. isteyen istediğini giymekten özgürdür. Ben nasıl başörtülü bir kadına saygı duyuyorsam, onlar da bana duymalı. Allah inancım var günahsa da günah benim boynuma. Benim günahlarım sizin hanenize yazılmıyor. Herkes kendi işine baksın bir zahmet.
müslüman ülkede yaşayan mümin bireyin gayet haklı isteğidir. evet..
BURASI MÜSLÜMAN VY iSLAMiYETLE YÖNETiLEN BiR ÜLKE DEĞiL CUMHURiYETLE YÖNETiLEN BiR ÜLKEDiR DiKKAT!!! KAPALILARINDA AÇIKLARDAN BiR FARKI YOK HANi BAKTIĞIMIZDA .