1. 1.
  rebellion tarafından cıkarılan alman bir keskin nisancıyı oynadıgınız her zamanki gibi ikinci dünya savasında gecen oyun
  ... dopdop
 2. 2.
  orjinal cd istemeden online oynanabilen bir oyundur. chat bölümünde "türkler buraya" gibisinden çağrılara rastlanabilir.
  ... meureate
 3. 3.
  namco presents tarafından piyasaya sürülmüş, grafik açısından harika fakat oynama açısından biraz zorlayan oyun. ilk girdiğinizde elinize bir sniper tüfeği veriyor, karşınıza da bir iki tank çıkyor, gerisini de öldüğüm için göremedim zaten.
  3 ... madrid ulku ocaklari reisi
 4. 4.
  call of duty ya da medal of honor serisi gibi dalıyorum ben hacı haydee gibi naralar attıramayan, belli bir miktar strateji isteyen, oynayan kişiyi gerçek bir savaşta gerçekten de sniper mış gibi hissettiren 2. dünya savaşı konulu oyun. diğer 2. dünya savaşı oyunlarından en önemli farkı ise, alman askerlerin de gözünden oyunu oynayabilmemiz. oyunun en gıcık kısmı ise tanklar ve zırhlı araçlar. anti tank silahı çok kıt ve tankı patlatabilmenin tek yolu benzin kapağına nişan alabilmek, onun içinde epey bir anası ağlıyor oynayan insanın.

  kısacası sniper elite, insanı bayağı bir sardıran, tps nin en iyi örneklerinden birisi olan bir oyunudur. herkese şiddetle oynaması tavsiye edilir.
  ... deli ali
 5. 5.
  rookie de bu kadar zorlanıyorsam zorunda nasıl oynayayacağım cümlelerini kurdurtan oyundur. temel mantık kabak gibi ortaya çıkmamakta yatıyor. sabrı olmayan oyuncular başarılı olamazlar. pusuya yatacaksın ve bir kıpırtı olana kadar yerinden ayrılmayacaksın. ulan kimse yok işte yürüyeyim deyip meydana çıkınca indiriyor herifler. sabrın sonu selamet, bir bakıyorsun ki ana sazanın biri uzaklarda bir yerlerde hareket halinde. şimdi ananı siktim işte * nidalarıyla bir headshot müthiş keyif veriyor. hele sinamaskoplaşan ekran (o ne demekse) kurşunu takip edip ağır çekimde adamın alnına saplanmıyor mu, mest oluyorum. neyse oyunun götünü fazla kaldırmaya gerek yok, öyle mükemmel ötesi değil, ama sniper olmak hep hayalimdi be sözlük, o yüzden seviyorum bu oyunu.
  ... rabbit
 6. 6.
  güzel oyun sniper işlerine meraklı olanlar mutlaka oynamalı,ayrıca oyundan maksimum zevk almak istiyorsanız oyunu oynamadan önce enemy at the gates'i izleyin.
  ... miracelli
 7. 7.
  enemy at the gates'i izleyip akabinde oynadığım oyun. "her oyunu hard modda oynayan" ben, bu hard modda en fazla bi herifi vurabilmiş, sonrasında piyadelerin hedefi olmuşumdur. rookie modunu denemek lazımdır.
  ... kolsuz kapi
 8. 8.
  dünyanın en mükemmel 2. dünya savaşı oyunu. enemy at the gates filminin oyun versiyonu da denebilir. head shot yaptığınızda kamera zoom efektiyle tüfekten çıkan kurşun eşliğinde hedefe kadar gidip beyninin nasıl parçalandığını felan izliyorsunuz. triple shot felan yaptığında çok eğleniyorsunuz. ha bir de tripware grenade var ki mayın gibi döşüyorsunuz yere ve biri geldiğinde bumm. ayrıca almanya'nın o zamanki muhteşem şehir planını felan çok nefis yapmışlar. ırmak ve köprü üzerinde çarpışam sahneleri var. ayna ile güneşden ışık yansıtarak firariyi kurtarma ânı mükemmel düşünülmüştür. ellerine sağlık herkesin. oyun sonunda bonus bölüm açılıyor. ohh miss.
  1 -1 ... spleendepsykhe
 9. 9.
  online oynaması tavsiye edilir.
  ... abc1923
 10. 10.
  gördugum en iyi sniper oyunu kesinlikle. Amaaa arkadas bu adam cılız bir nisanci nasil olur da hem svd(nisanci tufegi), hem makineli tüfek, hem pistol, hem 100lerce mermi(tasidigi tufegin disindaki mermiler de var) , hem 10larca bomba(saatli bombalar, tntler ve telli bombalar da var) hem panzerfaust (anti tank, bir nevi bazukanin atası) hem de kendini tasiyor ? efektler iyi denilebilir. Asiri abartinin baska bir kaniti da adam dunyayi kurtaracak sanki yancisi bile yok bir iki bolum haric.
  ... sicakgorenmasumdogulu