1. 1.
  ing.cesaret madalyası anlamına gelen sözcük.
  ayrıca çıktığı zamanlarda bizleri çok duygulandıran,atmosferiyle kendine kitleyen,omaha cıkarmasıyla coşturan bir ikinci dunya savası oyunudur
  3 ... eru
 2. 2.
  ilk defa play station'da oynadığım,daha sonra pc de oynayınca beni zevkten bayıltmış,çok güzel bir senaryoya ve grafiklere sahip,atmosferiyle oynayana gerçekten savaştaymış hissi veren,daha sonra allied assault ve pasific assault ismiyle iki devam oyunu daha çıkarılan muhteşem serinin genel adı.oyunda yapay zeka çok sağlamdır,hareketlerinizi önceden tahmin edebilirler,sizi yanıltabilirler.kesinlikle oynanması gereken oyunlardandır.
  2 ... elendil
 3. 3.
  ilk önce playsatation 1 de iki tane versiyonu çıkmış harika ötesi oyundur. Daha sonra playstationda tutunca bilgisayara uyarlanmıştır ve aynı başarı burdada sağlanmıştır. Daha sönra pembe diziye döndürülerek her güzel seyin başına geldiği gibi boku çıkartılmıştır.
  1 ... eurasia
 4. 4.
  oynadığım ve sanırsam oynayabileceğim en güzel oyun,yapan vatandaşların ellerinde öperiz...
  1 ... inadina
 5. 5.
  bildiğim kadarı ile
  medal of honor underground
  medal of honor allied assault
  medal of honor pasific assult
  serileri vardır.
  1 ... move!rat
 6. 6.
  bugünlerde evi savaş alanına çevirmeme sebep olan yeni versiyonu için
  (bkz: medal of honor vanguard)
  2 ... leblebi tozunun hastasiydim
 7. 7.
  bir rumuz olarak (bkz: medal of onur)
  2 ... kisa sureli bellek kaybi
 8. 8.
  * * ** bol bol nazi oldurmeye devam ettigimiz amerikan propogandası bir oyun daha . asıl merak edilmesi gereken alman veletler bu oyunları nasıl oynuyor acaba denilesi oyun. (bkz: vur kır parçala) (bkz: nazilere ölüm)
  3 ... rapter
 9. 9.
  ea games tarafından piyasaya uzun süre önce çıkarılmış ikinci dünya savaşı konulu oyun serisinin adıdır.zaman içerisinde kendisini müthiş geliştirmiştir.ve oyunların öğreticiliğini sorgulayan bireylere özellikle tavsiyemdir.zira kitaplardan ya da görsel olarak öğrenemeyeceğimiz birçok şeyi yansıtmaktadır.tabii amerikan yapımıdır ve biraz taraflıdır.bir tane amerikan piyadesi olarak herşeyi dümdüz edebilirsiniz.ancak içerisinde kullanılan gerçek belgelerde oyuna ayrı bir kimlik kazandırmıştır.eğer sıkılmış ve uzun soluklu bir oyun arıyorsanız müthiş bir başlangıç olabilir sizin için.zira birini oynadıktan sonra zaten ister istemez tüm serileri oynayası gelir insanın.grafik ve ses olarak da müthiş bir görsellik sunacaktır size...
  2 ... kobe08 css team
 10. 10.
  call of duty ile birlikte gelmis gecmis en iyi savas oyunlarindandir. zaten iki oyunun da yaratıcıları aynıdır.
  1 ... atgmuls