bugün

mitsui gibi karizma abidesi bir karakter varken neden bütün kızların tipsiz rukawa kaede'ye hasta olduğunu anlamadığım anime/manga serisi.
bütün bölümlerini (4özel bolumu dahil) izlediğim ve bütün bölümlerinine türkçe alt yazılı olarak sahip olduğum mükemmel ötesi basketbol animesi. bunun birde atari oyunu vardı izmirde montrö meydanına yakın bir oyun salonunda vardi, seneler sonra internetten buldum en sonunda bitirdim.
Animesi öyle kilit bir noktada bitmistir ki, yarattigi bosluk hissiyle bir süre sonra sidikli rukawa'yi ve hatta maçlarda "rukawa rukawa raviravirav mi rukawa" diye bagiran liseli sünepeleri bile özlediginizi fark edersiniz.
(bkz: wakaru wakaru)
(bkz: hım hım hım hım)
sanirsam bu animenin en sinir bozucu noktalari tensai sakuragi'nin tam dahiyane bir hareket yapacakken çuvallamasi ve basketbol tarzi michael jordan temel alinarak yaratilmis rukawa kaede'nin serinin sonuna kadar winner karakter olarak kalmasidir.
Animesinin kaldığı yerden devam eden mangasında Inter High turnuvasını Shohoku, finalde Sannoh'a karşı yarı final maçında belinden sakatlanan Sakuragi hanamichi oynamadığı için yenilmiş ve ikinci tamamlamıştır. Kogure(Megane-kun, aka gözlük) ve Akagi üniversiteye gitmiş, senpai'lerden sadece Mitsui Hisashi kalmıştır.
bizimkiler manga çevirisinde resmen döktürmüşler arkadaş
yok böyle argo küfürlü komedi bi çeviri gül gül ölürüm her okuduğumda
20 yaşına geldim şunun kadar güldüren komik bi manga/anime görmedim.
sakuragi hanamichi'yi seslendiren adam hala hayattayken animesinin devam ettirilmesi gereken seri.
abartılan onlarca seriden daha iyi, güzel kurgulanmış ve komik olmasına rağmen neden hakettiği değeri göremediğine anlam veremediğim animedir. şansınız varken izleyin.
aşmış anime. şu animeyi trt yayınlayacak gör bakalım 10 sene sonra dünya şampiyonu oluyor muyuz olmuyor muyuz ?
https://www.youtube.com/watch?v=DJTomP5xvVY
basketbol konulu süper anime. rukawa isimli coolluğun kitabını yazmış bir karakteri barındırır. mangası, aanimesine göre ilerdededir inşallah kaldığı yerden devam eder.
izlemeyen ergen bizden değildir. gerçekten hayatımda izlediğim en güzel animelerden biriydi.
yeni nesil izleyiciler tarafından, yapım yılından dolayı çokça hor görülen efsanevi seri. sakuragi hanamichi'nin üzerine bir karakter göremedim henüz. hala sıkmadan açtırıp izletir. animenin bitişi mangada 185'e denk geliyor olsa gerek.

serinin nba'den fazlaca alıntı bulundurduğu için mahkemelik olduğunu duymuştum zamanında, fakat ne kadar doğrudur bilemem.
süper animedir. rukawa kaede isimli karakter animelerdeki en cool erkekler kategorisinde ilk 10 da yer bulmuştur.
liselilerin bilmediği efsane anime.
kadea, sendoh, takenori akiga , chechico falan çok iyiydi.
90 da çocuk olanların mutlaka izlediği basketbol animesi. sakuragi hanamichi nin basketbol yolundaki ilerleyişini, rukava ile olan çekişmesini, shohoku nun müthiş maçlarını ve daha fazlasını izleyeceğiniz yarıda kalan anime. yıllardır bekliyorum devam edecek diye etmedi.
gece gece yine aklıma düşen aşmış anime/manga serisi. sakuragi shoyo uzunlarını rencide etmeden hemen önce müziğin kesildiği ve adını unuttuğum hanım kızımızın dumur bir vaziyette "slam.....dunk" dediği sahne şu seride aklımdan çıkmayan anlardan biridir.
görsel
Güzel animedir.
Patronun şarkısıdır baya sağlamdır zaten son zamanlarda adamın stili böyle.