bugün

askerlik yapan yazar. bir an önce bitirmesi dileğiyle. bedelli sana vurmadı mı kardeş. *
askerde skyhawk pilotluğu yapıyor mu acaba, bak merak ettim şimdi. *
Sibirya sürgünü henüz sona ermemiş yazar.
ak partili olup mhp'ye oy vermeyeceğini söyleyen yazar.

olum pkk'lılar ve siz bu propaganda olayını iyi öğrendiniz ha. insanları belli bir şekilde kendi tarafınıza yönlendirmeye çalışıyorsunuz.

la madem bu kadar davanıza güveniyorsunuz neden sürekli yalan söylüyorsunuz. dava doğru ise yalanlar ile yürütmenin anlamı nedir.

he söyleyeyim bu seçimde ak parti'ye oy vereceğim mhp'li olarak. ak parti ülkenin anasını siktiği zaman ben seni bir şekilde bulacağım.ülkenin halini gösterip yazdıklarını göstereceğim. bundan sonraki kısmını tahmin edersin alışkınsındır zaten yazıp hakaret ediyor denilmesini istemiyorum.
Eski mhpli olup bugün ak partili olan vatansever yazar. Milliyetçilik dediğin meydanı hdp ye bırakmakla olmuyor.
bünyesine enjekte ettiğim radyasyonun zararlarını bana ödetmeye kararlı yazar. adaya da tek başıma giderim, sözlükten de tek başıma kaçarım, senin merak edenlerin olur arkandan, başımı belaya sokma benim delikanlı. *
Her şey bir yana bana rüşvet teklif etmekten de geri durmayan yazar, kıskanç seni. *
Sahte pilot fotoları atıp kendini pilot göstermeye çalışan fake yazarımsı.