bugün

Sahte pilot fotoları atıp kendini pilot göstermeye çalışan fake yazarımsı.
Her şey bir yana bana rüşvet teklif etmekten de geri durmayan yazar, kıskanç seni. *
bünyesine enjekte ettiğim radyasyonun zararlarını bana ödetmeye kararlı yazar. adaya da tek başıma giderim, sözlükten de tek başıma kaçarım, senin merak edenlerin olur arkandan, başımı belaya sokma benim delikanlı. *
Eski mhpli olup bugün ak partili olan vatansever yazar. Milliyetçilik dediğin meydanı hdp ye bırakmakla olmuyor.
ak partili olup mhp'ye oy vermeyeceğini söyleyen yazar.

olum pkk'lılar ve siz bu propaganda olayını iyi öğrendiniz ha. insanları belli bir şekilde kendi tarafınıza yönlendirmeye çalışıyorsunuz.

la madem bu kadar davanıza güveniyorsunuz neden sürekli yalan söylüyorsunuz. dava doğru ise yalanlar ile yürütmenin anlamı nedir.

he söyleyeyim bu seçimde ak parti'ye oy vereceğim mhp'li olarak. ak parti ülkenin anasını siktiği zaman ben seni bir şekilde bulacağım.ülkenin halini gösterip yazdıklarını göstereceğim. bundan sonraki kısmını tahmin edersin alışkınsındır zaten yazıp hakaret ediyor denilmesini istemiyorum.
Sibirya sürgünü henüz sona ermemiş yazar.
askerde skyhawk pilotluğu yapıyor mu acaba, bak merak ettim şimdi. *
askerlik yapan yazar. bir an önce bitirmesi dileğiyle. bedelli sana vurmadı mı kardeş. *
En en en çok bayıldığım, aynı oranda da sevdiğim bir tanecik yazar. Hepiniz gidin, bir tek o kalsın. * *
#25304067 no'lu entry'de fakegropius'un dediği gibi garibandır. üzerine gitmeyiniz. şakirtleri ezmek anlamsızdır, zavallılar sonuçta...
adamın hasıdır. aramızdaki özel bağın kurulmasına ışid vesile olmuştur. teşekkürler ışid .
biricik yazar. burdan kendisine selam ediyorum.
Guzel entryleri olan yazar.
trollün önde gideni. Mesaj atıp cevap vermeyen, akpli olup olmadığını anlamadığım şahıs.
daha kendisinin adını dahi bilmeyenlerin kıçından özellik salladığı yazar. hangi üniversiteden mezun onu da yaz bi. yazmayan ibnedir.
dandik bir üniversitenin dandik bir bölümünden mezun, dandik bir şirkette dandik bir pozisyonda çalışan tipik vasat yurdum insanıdır. muhtemelen aynı ünvan ile 35 yıl çalışıp aynı şirketten emekli olacak. batı ile doğunun arasına sıkışıp tost olmuş başka bir basit şakirt portresi...
iktidar gürlemeyi kendi bastıramayan muhalif iniltilerin silik yemesiyle kurtulacağını sandığı yazar. yavrum, benden milyonlarca var. islam cengaverlerini nerede bitirdiniz de burada bitirebileceksiniz?
silik yemesi gereken yobaz gerici anadolu comarı yazar.
insan haklı olunca rakibini nasıl laflarıyla ezebilir nasıl karşısındaki kitapsıza her lafında bir döşeme yapabilir bunu kanıtlayan yazar. çubuklu dondurmaların kendini dondurmalı pasta gibi pazarlamasına benzemez.
her seçimde boru yemekten usanmamışlarla eğlenmeyi seven yazar. olum size 1 yılda 2 tane girdi, hangi birini çıkaracaksın?
atatürkün yüce şahsiyet ulu önderin soktuğu boruyu hala cikartmayan yazar aslında biraz daha ıkınsa çıkacak ha gayret.
temelinde eşşek dölü olanların şu ara pek taktığı yazar. tren yaptılarsa demek ki.
çernobilden beyin hücreleri yanmış yazar düşünme yetisini kaybettiği için ak partilidir.karadenizli olması aslında yeterli bir sebeptir eşek siken k*rt lerden ya da iç anadolu comarlarından zihniyet olarak bir farkı yoktur çernobil o çaylara karışmayacakti.
eline oyuncak silah almaktan bile korkan zibidilerin kendisiyle boy ölçüşemeyeceği yazar.

edit: benim kurşun yemişliğim var yeğenim. alırım aklını.
milli iradenin belli bölgelerine her birkaç senede bir girip çıktığı yazarlar tarafından sevilmeyen yazar. bu söyleyen zibidilere aldanmamasını temenni ederim allah şahitliklerini kabul etsindir. gavurun senin müslümanlığına şehadeti kadar kıymetli bişey yoktur.