(bkz: tabi ki de selahattin manyak mısın)
benim cumhurbaşkanı adayım:
(bkz: sezai karakoç)
Kibirli dada efenim. Şöyle ki yetkilerin olduğu fakat sorumluluğun olmadığı bir görev tam bana göredir. Zaten sorumsuz bir insanim. Ayrica Çok da güzel hayret ederim. Partiden isteyen olursa da yüzsüzümdür sağ sol her yöne gelirim. Beni önermek isteyen vekillerim olursa seve seve kabul ederim.
tabi ki de erkin koray manyak mısın.

ankette oyumu kullandım huzur doldum ya la.
Bence ben.
(bkz: tabi ki de yılmaz vural manyak mısın)
GÜLSE BiRSEL BENCE OLMALI. OLMALI BENCE GÜLSE BiRSEL. 40 KARAKTER SORUNUM VAR DA.
dünya lideri ekmeleddin ihsanoğlu (bkz: http://www.uludagsozluk.c...ekmeleddin-ihsano%C4%9Flu)
gönlümden ali babacan geçse de o olmamalıdır. babacan'ın hükümette yapacağı daha çok iş var.

tarafsız olacak olan, gelecekteki chp iktidarında akp zihniyetli chp'lileri dengeleyecek olan kemal kılıçdaroğlu olmalıdır.
"Ankara, ara beni bul" diyen abi olmalıdır. Akıllının yönettiğinin sonucu meydanda. Deli biri geçsin; belki bazılarını astırıp kestirir de hiç değilse hıncımızı alırız; yoksa cezalarını bulmayacaklar.
cem uzan cumhurbaşkanı olmalı.
hangi ülke rejim sistem millet olursa olsun oturulan sarayın köşkün evin vb adı ne olursa olsun, alınan maaşın, yaşanılan lüksün parasını ödeyen halka küfretmeyen hakaret etmeyen ve hizmet etmek için yemin ettiği ülke insanlarını hakir görmeyen, temsil ettiği makamın bilincinde biri olmalı olmalıdır.
işte o ülkede huzur refah olur.
(bkz: erkan baş)