bugün

chpli halkçı , işçi amcanın , tatlı bir muhabbete koyulduğu bu geceki uyutmayan programdır.
metin akpınar ve beyazıt öztürk'ün de katıldığı ve dahası bir çok ünlünün konuk olarak yer aldığı bölümü haldır haldır aranılan tartışma programı. yardımcı olmak isteyen yazarlardan yardım kabul edilir.
insanlar dersim'i tartışırken, adamın birinin çıkıp; "fenerbahçe'nin mutlaka küme düşürülmesi gerek" söylediği program.
hakikaten komik vatandaşlarımız var.
paçalardan akan cehaleti göstermesi açısından güzel, programcılık açısından çok bozmuş program.

standart içinde her tür söylemde bulunabilirsiniz ama azıcık sıradışı konuştuğunuzda ali kırca ''dur yeğenim, sakin ol'' tadında sansürü koyar.
an itibariyle programda ki öğrencilerin katılımı durdurulmuş ve öğrencilere büyük haksızlık yapılmıştır.
sene başında yıl boyu katılım olacağı yönünde vaat veren program yöneticileri birden bire caymıştır.
an itibariyle show tv de yayınlanan program.
halk meclisi olayıyla bitmi olan program.
o eski halinden eser yok şimdi şarkısıyla sunulması gereken program. yayınlandığı ilk dönemde kendi türünde en başarılı programlardan biriyken şimdi vasatın üstüne geçemeyen ali kırca klasiğidir.
urfalı haso'nun anayaso parcasıyla yurekte sahıcı bır sızı bıraktırmıs yayındır..
suan sky360 da neset ertas hayatini anlatan yapim.
--spoiler--
neset ertas sevenler icin duyurulur.
--spoiler--
bu gece itibari ile konusu sosyal medya dır!
Garip bir sekilde kafa sikiyor.
sosyal medya tartisiliyor su an. hepsi sosyal medyanin kopegi olmus adamlar, hala laf ediyorlar ya la.
Ismail baki'nin kendini rezil ettigi.
oglum ben seni gozumde cok buyutmustum ama.
20. Yıl özel programını izleyemeyenler için skytürk360'da tekrarı yayınlanmakta olan efsane program.

90'lı yıllardan günümüze unutulmayan programlardan güzel bi kolaj yapılmış. Özellikle yılmaz erdoğan, cem yılmaz ve beyaz'ın katıldığı efsane programı gösterdiklerinde uzun süreli bi tebessüm oluştu. Daha sonra din-bilim ve darwin konusunun tartışıldığı program da hoştu.

Daha nice sürprizler var programda . Ayrıca anlıyosunuz ki eskiden tartışma sankı daha da özgürmüş günümüzde o tadı vermiyor.
twitter hastalarını sosyal medya isimli konuda toplayan program.
ali ağaoğlu orda, berna laçin orda, mehmet ali alabora orda vs vs.
ali kırca kibarca sordu neden sosyal medya içinde olmayı hissediyorsunuz? diye
asıl soru şu olmalıydı
neden sıçtığınızı dahi paylaşıyorsunuz? takip edilmek egonuzu mu şişiriyor? amacınız ne?
#sosyalmedyadayimcunku hastagiyle sosyal medyayı işleyen ali ağaoğlu'nun kendini aklama konuşmalarını dinlediğimiz, an itibariyle m.ali alabora'nın ali ağaoğlu'na çıkışta bulunduğu program.
''320.000 metrekare alan içerisine kurduk ve hiçbir ağaca zarar vermedik'' diyen ağaoğluna,
''320.000 metrekare alan içerisinde ağaç olmayan bir yer bilmiyorum ben'' diyerek ağaoğlunu mors eden mehmet ali alabora'nın, dün katıldığı tartışma programı.
Burhan kuzu biraz agrasif olsa da bence şu an son derece akademik anlatıyor ama karşısındaki hukuk öğrencileri sadece akp' ye laf sokmak için oradalar, dinlemek tartışmak için değil.
Bırakın anlatsın adam sonra sor sorunu, akp' ye laf sokmayı denemek yerine.
Ayrıca ayağını sallayan arkadaşını durdurmak için ayağını tuttu kız. Sevmiyorum böyle programları, sahteliği. Eminim yarım saat nasıl davranmaları gerektiği anlatılmıştır bu çocuklara programdan önce. Bir o kadar da hocaları anlatmıştırne yapmaları gerektiğini.
Akpli değilim ama başkanlık sistemini savunan biriyim. Tek endişem fazlasıyla cahil bir toplum olmamız, muhtemelen de akp de buna güvenip başkanlık sistemi istiyor.
şuan sky türk te kitap üzerine program yapılmaktadır. ilgililer için paylaşmakta fayda var.
dün gece kitap üzerine hoş bir program yapıldı. okan bayülgen' in yaptığı bir program vardı. can öz, tuna kiremitçi filan katılmıştı. ondan sonra televizyonda izlediğim en iyi kitap programıydı dünkü siyaset meydanı.
görsel
Zamanında oturup keyifle izlediğimiz, insanlarin siyaset konusabildigi programlardan biriydi.

(bkz: kırmızı koltuk)
(bkz: olacak o kadar)

Ve daha niceleri vardı. Zamaninda bu ülke cumhuriyetle,demokrasiyle yonetiliyordu ey ahali.

Monarşi gelince bu ve bunun gibi her şey korku imparatorluğuyla beraber yok oldu. Insanlar fikirlerini açikça soylemek icin sozluklerde nicklerin arkasina siginir oldu. Ne yazik.
Saat 4:18 Sözlükte devam ediyor...
sozlugun geldigi durum.
su seciminiz bitse de kurtulsak bos muhabbetlerinizden.