bugün

engin deneyimlerim sonucunda en sempatik , en güzel kızların bu kombinasyonda olduğuna karar verdim. tabii bazı inekler gibi evimin bodrumuna inip isimlerin etimolojik, fonetik analizleri ile; harflerin numerik dönüşümleri ile; güzellik yarışmaları tip eşleştirmeleri ilev uğraşmadım. zaten isim değil cisim önemli benim açımdan.
lost'taki sayıların gizemini çözmeyi yaşam nedeni olarak seçmiş mallar gibi davranmam beklenemez tabi ki. bu tarz şeyler üzerinde kafa yormak varken saçma sapan şeylerle zaman öldüremem. ben varsayımlarla , soyut modellemelerle de uğraşmam. benim tespitlerim tamamiyle yaşanmışlıklar üzerinedir.
yalnız bu kızların bodur ve şişman olmaması lazım. bunu da not düşmek lazım.
drnirvana'nın tercih ettiği kızlardır.
(bkz: adres ver geliyorum)
kızdır işte, abartmaya gerek yoktur.
sarı saçlı beyaz tenli renkli gözlü kızlar kadar rağbet görmez sandığım, beni yanıltan grup. yine de kızıl saçlı beyaz tenli renkli gözlü kızlarkadar dikkat çekici olamazlar.
(bkz: adriana lima ya beyaz tenli demek)
(bkz: amy lee)
(bkz: kristen kreuk)
(bkz: eğlenilecek kızlar)
saçları boyadır ya da gözleri lens hepsi orjinalse bravo valla.
az bulunur cinstendirler.
kızın kendisine bir getiri sağlamıyor.
çok ilginç, ispanya'da çok var bu kızlardan. ayrıca Almanyada da azımsanmayacak derecede çoklar.
sanırım orta amerika ülkelerinin kızları da böyle ama gidip görmedim, bilemem.
saci boya, gozu lens, tenide pudradir *
(bkz: fatma girik)
slav ırkından sıkça çıkan kızlardır.
(bkz: stoya)
not: 90-130 kilo arası nüfus'ta kız diye geçen ancak geçirdiği evrimle bok çuvalı olan yazar stoyayı kıskanarak eksiledi.
beni benden alan, onları onlara bırakmadığım hatun tipi. *
kimsenin yazmamasına şaşırdım, tamda bu katagoriye giridorydu halbuki;
(bkz: megan fox)
en değerli kızlardır. türkiye de siyah saçlı ve beyaz tenli bolca kız olmasına rağmen mavi gözlü olanlarına binde bir rastlanır.

bu kızlar için en doğru adres,

(bkz: polonya)
(bkz: olsa da yesek)
sadece bir kızın dişardan mükemmel görünmesine yeterli olan özelliklerdir.
erkeklerin gerçekleşmiş rüyasıdır, maşallahtır, bakmaya doyulmayandır.
Bariz modifiye edilmiştir.
gülümsemeleriyle mest olursunuz. nadir bulunurlar. güzel olurlar genelde.
tarif edilince pek bir güzel geliyor kulağa, pratikte bu tarife uygun gerçekten güzel kızlar azınlıkta..