bugün

baştan düzelteyim bir kere o kadın değildir kadın rolündeki bir insanımsıdır. parayı sonradan bulan, evden dışarı ayda bir çıkan, tek görevi rahmi sperm tutamayana kadar çocuk yapmak olan, bir yobaz hayvanının bilmem kaçıncı karısı olan bir varlıktır. ne yazıkki altındaki jeep'i hak etmemektedir, ne yazıkki parayı yandaşları tarafından sonradan toplamış ve ne yapcağını şaşırmış bir insandır ve ne yazıkki iktidar yüzünden devir onların devridir, güçlü onlardır.
aslında arabanın iç döşemesidir, uzaktan öyle gözükmektedir.
(bkz: renk uyumu)
(bkz: siyah jeep manyagı cibiliyetsiz züğürt)
(bkz: siyah jeep e trenmiş gibi bakmak)
jipi kimseye girmiyorsa sorun edilmemesi gerekilen kadın.

ayrıca iştah kapatıcı özelliği vardır.

kırmızı ışıkta durunca yandaki arabadaki bayana bakıp "-düşürür müyüm lan ben bunu" diye düşünen hayvanların iştahını keser "-tüh lan çarşaflıymış karı" dedirtir.

ben asıl şunu merak ediyorum, terlemiyor mu o çarşafın içinde.... tabi niye terlesin değil mi jeep muhtemelen klimalıdır.
siyah jeep icindeki fahişe kadin'dan daha fazla tepki almasından dolayı şaşırdığım olay.
gayet doğal olan bir hadisedir. zira parasi vardir biniyordur. e tabi züğürdün cenesini yorar o ayri mesele.

edit: eksiyeleyen arkadas,neden bu kadar zoruna gitti anlamis değilim . sanane ulan karinin jeepi varsa .aaa olmuyor ama .
içinde sadece jartiyer olan kadındır. ayrıca kara çarşaf çok iyi bir şeydir, çünkü siyah seksi bir renktir.
cibiliyetsiz kişilerin kem gözlerine hedef olan kara çarşaflı istediği gibi yaşayan insandır.
(bkz: bindiği arabayı bile kıskanan öküz)
siyah jeep'e de binse, sırtına altın semer de vurulsa durumunda bir değişiklik olmayacak yaşam formudur. hızlı çoğalır, bulaşıcıdır.
baslıgın teması sanıyorum siyahtır. *
siyah jeep içindeki boya kazanından çıkma mini etekli tikky kadar normal olan kişidir.
aksini iddia eden zavallıya, inanç özgürlüğünden bahsedilmeli. anlamıyor ise budaklı meşe odunu ile anlamasına yardım edilmelidir.

(bkz: provakatif başlık)
(bkz: prim yaptırmayın)

bonus:
(bkz: giren çıkan)
surusuyle birlikte, en kisa zamanda bembeyaz carsaflar giydirilesice varlik. suntadan bi tabut da uydurduk mu, ver elini kara toprak.

aa bak! kara dedim de aklima karafatmalar geldi. pek bi zevk alirim bunlari ezmekten; ozellikle ezilirken citirtilar esliginde baslayan sesin, ishal bunyenin sulu kicindan cikan osuruk sesine donusmesi esnasina bayilirim, ayak tabanlarimi kasiyasim gelir.
kara çarşaflı olduğu için hiç bir şeyi hak etmeyen insan bile olmayan kadın. *
o zaten evinde kocasının sex kölesi olmuş bir zavallı. ayda yılda bir dışarı çıkıyor ve çıkıncada cibilliyetsizler tarafından hayvan gibi hakaretlere uğruyor. sen arabistana git ne işin var burda.. *
mekan icin (bkz: dubai)
diğer 3 ortağıyla paylaştığı kocası bugüne kadar yaptığı zikirin, sapkınlığın, dinciliğin meyvesini toplamış olan kadındır.
kayıp trilyon ile alakası olması muhtemel kadındır.
arabanın rengine uyum sağlamak amacıyla yapılmış,allah muhafaza kimseye vermem edası içeren giyim tarzı.
parası olan ve ona kıymıs olan carsaflı kadındır.
siyah carsafın ıcınde ultra seksi bir jartiyer olmadıgını nerden bılebılırsın ey gafil? cinselligini sadece kocasına saklaması mıdır sana bu kadar koyan? gostermemesımıdır diger jiplerdeki hatunlar gibi?
hep dedik hep deriz. arabanın içinde yırtık rahibe olsa otostop çeker bir de ...nı yalarsınız. ama çarşaf kelimesine anti allerjik üretilmediğinden daha bir süre bu çocuk oynu oynanır.

bak burjuva kendi çapında hacc merasimleri tertip ediiyormuş. elit kesim örtüye bürünüp önce hacı oluyor, akabinde de iprahim tatlıses'li zevk geceleri tertip ediyorlarmış. şimdi bunlardan biri limuzine binse allah çarpsın teker bile olursunuz.

hayali kahramanlar türetip olmayana eriyorsunuz. olmayana olan gareziniz olan düşmana kanalize olsaydı tam bağımsızlık yanılsama olmazdı. enteresan çok enteresan. katilin yahut seni siken yine senin hoşuna gidecek şekilde giyinince gel tekrar düz, gel anamı bacımı da düz diyecek az adam yok. çok adam var . moda işte tam da bu yüzden çok sikindirik bir şey. elbiseler olmasaydı zannımca savaşlar olmazdı.

sen bunları düşüne dur. dur !
(bkz: kırmızı ışıkta yandaki arabayı kesen mal)
tıpkı diğer jeep sahipleri gibi jeep'i de giysisi de kendinden başka kimseyi ilgilendirmeyen kadındır.
son derece normal karşılanması gereken durum. kara çarşaflı diye jipe binmeyecek mi bu kadın. parası varsa istediğine biner. senin jipin yok diye jipi olana da saldırmanın anlamı yok. akp'li olan herkes abad oldu sanki. öyle olsa 2 kişiden biri zengin olmuştu. tamam biz fakiriz, karşımızdaki insanın zengin olması lazım hani nerde lan öyle bir şey göremiyorum ben. ayrıca insanın kıyafetinden dolayı aşağılanması da abesle içtigaldir. çağın gerisinde kalmaktır. görünüşe aldanmaktır. kısacası cahillik belirtisidir.
sürücünün gölgesidir. *