bugün

nikki sixx, dj ashba ve james michael tarafından 2007 yılında kurulmuş hard rock/heavy metal grubu.en güzel şarkıları için;
(bkz: life is beautiful)
tam ismi, sixx:a.m. olan hard rock grubudur ama işte noktalama işaretleri başlık sorunsalı malum. grubun ismi üyelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. sixx, ashba, michael ve evet 3 kişiler, bateristsiz olarak kurulmuştur grup(dj ashba'nın aynı zamanda guns n' roses'ın şuanki lead gitaristi olduğunu belirtmekte fayda var ki pek çok yerde 'slash vs dj ashba' videoları bulabilirsiniz). albümlerindeki bütün baterileri james michael yazmıştır . turnelerinde papa roach davulcusu tony palermo eşlik etmiştir gruba. ilk albümleri the heroin diaries soundtrack 2007 de yayınlamışlardır. albümün adı da sixx'in otobiyografi tadındaki kitabı 'the heroin diaries: a year in the life of a shattered rock star' adlı kitabından gelmektedir. nisan 2009 da ise sixx ve michael yeni albüm hazırlığında olduklarının müjdesini vermiştir. müjde diyorum çünkü taş gibilan bu grup. niye hiç ilgi görmemiş sözlükte çok şaşırdım valla. neyse sonracımına eylül 2010 da sixx yeni kitabı this is gonna hurt'u albümle eş zamanlı olarak 2011 martında yayınlayacağını duyurmuştur ve albümün adı da tahmin ettiğiniz üzere this is gonna hurt olacaktır. efem ne diyelim heycanla bekliyoruz.

ilk albümlerinde 2 şarkı vardır ki direk, hedefe yönelik, nokta atış yapan şarkılardır kanımca. life is beautiful oldukça gaz ve girl with golden eyes ise insana şarkının sözlerini resmen yaşatan şarkılar olmuş. diğer şarkılar bu iki şarkının gölgesinde kalsa da hemen hepsi belli bir düzeyi yakalamış şarkılardır diyebilirim rahatlıkla. velhasıl kelam iyi gruptur gençler. dinleyin dinletin.
başlığa bakınca aklınıza kötü şeylerin gelmemesi mümkün değil.
(bkz: içimiz fesat)
van nuys adında gayet hoş bir parçaya imza atmış grup.
isminin türkçe düşünülmemesi gereken gruptur.
http://www.youtube.com/watch?v=Nan4Kdtz-9w

accidents can happen isiml inanılmaz şarkıyı söyleyen gruptur.
skin parçasıyla ile beni benden alan grup.
hüzünlendim.
kahretsin.