çarşı israil kurucusu israilli hatun.

--spoiler--
Babası israilli, annesi iranlı olan Sivan, Beşiktaş ile ilk kez 2001 yılında ailesi ile geldiği istanbul ziyaretinde inönü Stadı'nın yanından geçerken tanışmış. 2001-2003 yılları arasında Maccabi Tel-Aviv basketbol takımında forma giyen Hüseyin Beşok ile olan dostluğu sayesinde Siyah Beyazlı takım hakkında bilgiler edinmeye devam eden Sivan, yıllar ilerledikçe 'Beşiktaş Aşığı' haline gelmiş.

Siyah Beyazlı takımın maçlarını kaçırmamaya çalışan Sivan, son olarak Beşiktaş'ın Niğde Belediyespor ile oynadığı kupa maçının Niğde'ye giderek takip etmiş. Dün akşam yeni sezon formalarını tanıtıldığı organizasyona da üzerinde 'Feda' Tişörtü ile giden Sivan, 1 Ekim'de oynanacak Beşiktaş-Sivassspor maçı için de inönü Stadı'na gidecek.

Sivan Tfilin, Beşiktaş'a olan bağını ve nasıl Beşiktaşlı olduğunu şu sözlerle ifade etti:

"Ben Tel-Aviv'de yaşıyorum. Çarşı israil Grubu'nu 2008 yılında kurdum. Geçen sezon oynanan Maccabi Tel-Aviv - Beşiktaş maçında da Siyah Beyazlı takımla karşılaşmış olduk. Grubumuz için tişörtler yaptırdık. 'Çarşı israil' daha büyük bir grup olacak. Tel-Aviv'de yaşayan hem Yahudiler ve hem de Müslümanlar Beşiktaş'a ilgi gösteriyor. Ben iş yerimden izin alarak Türkiye'ye geldim. Beşiktaş'ın maçlarına gideceğim. 2001 yılında ilk kez istanbul'a geldiğimde babamla tura çıkmıştık. Otobüs ile inönü Stadı'nın yanından geçerken, inönü 'nün Beşiktaş'ın stadı olduğunu öğrendim. Daha sonra israil'de Maccabi Tel-Aviv'de forma giyen Hüseyin Beşok benim arkadaşımdı. O'ndan bilgiler aldım. internetten araştırdım. Yavaş yavaş Beşiktaş'a aşık oldum."
--spoiler--