bugün

bir şans verilmeli.
Türkçe yaması en iyi oyunlardan biridir.
Epic Games'te ücretsiz olan oyundur
Oynamak isteyenler Yüklesin
Yalnız Yüklemeye Çalışırken Sıkıntılı Olabiliyor
Oyunu Yükleyeyim Dedim Karşıma EA App Çıktı
Hesap oluşturup öyle gireyim dedim
Bu seferde Oyun Yavaş yükleniyor.
Öyle bir anlatılmış ki mecbur yükleyeceğiz artık napalım ahah.
sims 2 daha güzel.
bilgisayarımın "oynamasana ya çok ısınıyorum" dediği oyun.

sim'in her yeri gezerek tohum toplaması olayı yüzünden günlerce piksel piksel çimenlerde minicik tohumlar aradım, zoom yapmış halde.
daha fazla meslek seçeneğinin olması ve iş yerlerinin bazılarına girebilmek oldukça eğlenceli. tabii evi ve dekorasyonu tasarlamak, karakter oluştururken saatlerini harcamak, saatler harcadığın karakterlerin canını sıkıp hayatlarını mahvetmek oyunu çok daha değerli yapıyor.

sanırım tekrar yükleyeceğim.
https://www.youtube.com/watch?v=KYPMb2lMjdE

nuri bilge ceylan sims'te film çekseydi..
Korsanının çalışıp çalışmadığını merak ettiğim oyun.
nuri bilge ceylan sims'te film çekseydi..

https://www.youtube.com/watch?v=KYPMb2lMjdE
görsel
görsel
görsel
özlemiştik..

görsel
evli bir kadın var bu oyunda eve gelip sizi baştan çıkarmaya çalışıyor. dikkat edin, önlem alın.
Pubg yükleyin oynayak boşverin simsi.
(bkz: kezo alert)
Hala oynayamadığım oyun.

Korsanlar sansürlü diyolla. Hatta sansür gitgide büyüyerek oyunu oynanamaz hale getiriyormuş. halletmişlerse o sorunu bir gün alır yüklerim belki.
açık dünyanın olmadığı oyundur oyunun optimize çalışmasını sağlamış ama başka ortamlarda bulunan simi tam anlamıyla kontrol edemiyoruz çok sığ bir oyundur sims 3 deki özellikler olsaydı daha iyi olurdu mesela sims 3 te kıyafetlerin texture ile oynayabiliryorduk sims 4 çıktığında daha havuz bile yoktu.
8-10 yaş arası kız çocuklarının vazgeçilmezi olan oyun.
Bugün oynayıp hayattan soyutlandığım oyun. Allahım bozma bu mutluluğu ne olursun.
hayatta para vermeyeceğim tek oyun olabilir kendisi. indirin sims 3 deluxe edition'u keyfinize bakın. sims 4'te bedava havuz bile yapamıyorsunuz.
Oyundan çok oyunun içindeki satın alımlar çok pahalı amk.. sırf bu yüzden almaya karar veremedim.
çocuk oyunu.
1-2-3 olmak üzere hali hazırda 4 'ünü oynadığım oyun. Ustasıyım.
Hunharca motherlode bastığım oyun. Ayrıca bu oyunda kendimi tatmin ediyorum.

Motherlode yani para hilesini bastıktan sonra arsa alıyorum, kendi evimi kuruyorum. Bir kadın bulup evleniyorum, 6 tane çocuk yapıyorum, sonra hepsi büyüdükten sonra çalıştırıyorum, bense evde keyif çatıyorum onlar çalışırken. Zevk-ü sefamı sürüyorum.

Sonra eve başka kadın getirip karımın bizi basmasını sağlıyorum, karım benden boşanıyor falan.

Çok garip bir oyun, bu dediklerimi gerçekte yapacak değilim sadece oyunun formatı bu.
On tane çocuk servis edip motherlode hilesiyle boş arsada para basıp ev yaptırdığım ve çocuklara o evde baktığım oyun. Bir de fantezi olsun diye karımı falan aldatıyorum, havuzun etrafına duvar çekip hakkın rahmetine kavuşturuyorum, astronot oluyorum. Eğlenceli oyun aslında. Ama ben Sims 4'ü daha çok sevdim.
Butun paketlerini indirmeme ragmen sims 3 kadar eglendirmeyen sims oyunudur. Bildigin sıkıcı.

Edit: işe gitmek dışında ama o da zor çünkü sürekli yorgunlar.