bugün

Beğenmiyorum bu kadını. Sıradanlıktan ziyade itici bir tipi var.
bacaklari cok guzeldir.
hakikaten fıstık gibidir. güzel kadın vesselam. karım olsa kraliçeler gibi yaşatırım onu, hatta ona newyork'tan dubai'den ev bile alırım.
en güzel türk sunucudur. yerim bunu ben.
muhtemelen bir işadamı tarafından kapılacak güzel spiker. sporla başladı ama şimdilerde ntv'de haberleri sunmaya terfi etmiş güzellik.

http://simgefistikoglu.co.../images/background/b3.jpg
nedenini bilmesem de ayşe özyılmazel'e benzettiğim güzel sunucu.
babasını kaybetmiştir. kendisinin, ailesinin ve dostlarının başı sağolsun.
ana haber mi ne sunuyor bu kızcağız. yüzünde sürekli bir gülmek isteyip gülememe havası... olmuyor.
taş gibi hatun desem az olur; kurşun geçirmez mübarek.
Parti kursa oy veririm. Başbakan olacak hatun maşallah. Hatta tek başına hükümet bile kurar.
ntv'nin haber spikerlerindendir. çok tatlı bir hanım, özellikle spor akşamı programına denk gelirsem severek izliyorum.
aslında erkekmiş. dağılalım beyler.

http://www.sozcu.com.tr/h...im-aciklamasinda-bulundu/
Geçtiğimiz günlerde "Galiba ben erkeğim" açıklaması yapmış soyadıyla paralel olan fıstık fibi kadın sunucumuz.
Erkek mantığıyla düşünüp hareket ediyormuş kendileri. Akıllı kadın tabi, kadınlar gibi kompleks düşünüp herşeye üzüleceğine düz mantık mutlu mutlu yaşamayı tercih etmiş. Helal olsun.
yüzü ortalamanın üzerinde ancak göğüs ve bacakta bir dünya markası.
Hoş kadın.
annesi hamileyken çokça fıstık yediğinden fıstık gibi spiker doğurmuştur. ramazan ramazan tövbe.
güzelliği kendine kalsın dostlar kimileri beğenirken kimileri beğenmeyebilir. bu çok normal.

ama şu da bir gerçek ki bir kadına sadece bir erkek sahip olur. çok fazla kişinin istemesi önem arz etmez.

saygılar sunuyorum azizim...
at gibi karıdır afedersin. seksi ve akıllı. tipik türk kadını değildir.
ntv haberlerini cok güzel anlatıyor.

görsel
Allahuekber ulan.
ntv'de her akşam haberleri sunuyordu.darbeden sonra pek göremiyorum..

görsel
Basit bir çıkarma işleminde hata yapmıştır

(bkz: Canlı Yayın heyecanı)
Soyadıyla müsemma, fıstık gibi hatundur.
Şu an tv de programını izlediğim Fıstık gibi karı, evet soyisminin hakkını veriyor.
Fıstık gibi olup soy isminin hakkını veren kadın spiker kişisi.