(bkz: özenti)
küfür de eder, içki de içer; yeni şeyler denemeye meraklıdır.
üstü leş gibi sigara koktuğunun farkında olmayan , ilerde elleri ve dişleri sigaradan sararacak kişidir.
büyüdüğünde sigara içen üniversiteli kız olması muhtemeldir. Küçük hali de makbuldür.
(bkz: allah cezanı verecek)
dumanı içine çekince başı dönen sonra da yanındaki erkeğe yılışan kızdır. bizzat gördüğüm olaydır. ilginçtir.
suratında aptal bi gülümseme ile kendini kasma arası bir ifade olan gördüğünde insanlığından utandığın bir manzaradır.
onları öpmek kül tablasını yalamak gibi olucağın dan lisede pek tercih edilmezler. şöyle bir üniversiteye giderler tabi havalıdırlar şakirtdirler. sonra bir bakmışssın delik deşik olmuş her yanları.
Aşırı derecede itici gelilrler.
Görüldüğünde yazık diyebileceğiniz tiplerdir. Bu liseli kızların yanından geçerseniz leş gibi koktuklarını fark edersiniz.
iticidir. içtikten sonra erkek arkadasiyla da yiyişir.
ortam yapma peşinde değilse ben de bir şey bilmiyorum.
meslek lisesinde okuyordur.
kusura bakmasin ama ergenlikde de olgunlukta da bir pok beklemeyin ondan cunku karakter degisimi yasiyor.
Yakışıyorsa sorun olmaz herhalde ama, bacım sen 1,50 boyunla bir kısa murattı diyince olmaz yani.
Sigara iciyorsa veriyordur. Bu cümle family guy'da louis Tarafından söyleniyordu eski sezonlarda. Hak vermemek yanlış olmaz. Hatırlarım Bizim lisede sigara içen kızlar sürekli sevgili değiştirir, büyük adamlarla çıkardı.
E büyüdüğünü nasıl belli etsin kızımız?
aslen her şeyi deneyeceği, denemeye hakkı olduğu bir dönemde doğduğu memleket gereği pek az şey deneyebilen, bu haliyle de sigara ile muhafazakar toplum denen mahpusta havalandırmaya çıkan sıradan insandır. ve elbette sağlığına zarar vermektedir.
Tam bir "bad girl" olma yolunda ilerlemektedir.
ortam fahişesi diye tanımladığımız 'cool' gözükmek isteyen ancak başaramayan tiptir.
Şimdi ki tüm kızlar.
Şerefsizim ben lisede 1 tl ile ekmek üçgen peynir alır kuru kuru , öğlen yemeği diye yerdim. Şimdi ki 2000liler 8 tl e sigara alıyor.
ERgenler.
havalı olduğunu sanar.
sana ne amcık demişler ve gitmişler.
kızlar haklı.
Resmen kafamda fotoğraf canlanıyor.

Böyle sigarayı yakışı falan...

Antipatiklik de zirve...