1. 1.
    evet moruk rus ajanı aşlskasşlclşaks. kgb(şimdi fsb) falan çok havalı böyle elimize alıyoruz keleşleri, kafada uşanka, sırt çantasında vodka. putine, staline falan tapıyoruz.

yeminle aklı var fikri yok. adam rusya'da türklerin okunamayacağını iddia ediyordu. yüzüne çarptım gerçeği. sonra uygur'lardan, ezilen dağıstanlılardan bahsetti. onu da vurdum yüzüne. şimdi de rus ajanı olduğumu iddia ediyor
    1 -1 ... sibirskydvij
  2. 2.
    "demokrasi karşıtı rus ajanı"

"Rus ajanı"

Biri de demiyor ki ajan olan birinin sözlükte ne isi var*
    1 -1 ... ismail gaspirali
  3. 3.
    geçen sene rus kızlarını çok yıbratmıştım benim için göndermiş olabilirler.

yine rus kızı gönderseydiniz ya ! zira bülbül gibi ötüyorum gecenin ortasında, ehuehue.
    1 -1 ... narcissistic
  4. 4.
    gayet aklı başında bir yazar. gayet tutarlı ve kabul edilebilir yazılar yazıyor. at gözlüğüyle bakanların işine gelmiyor, o başka.
    2 -2 ... get rekt
  5. 5.
    çeçenistan'dan mı bahsediyoruz?

sibirskydvij

çeçenistan lideri kadirov, putin önünde el bağlarken.

kırım'dan mı bahsediyoruz?

kırım konusunda türkiye'nin, osmanlı'dan kalma antlaşma sayesinde hak talep etme hakkı vardı aynı musul ve kerkük'de olduğu gibi ama her fırsatta israil'e sallayan yüce asrın lideri ağzını açıp gık diyemedi ve kırım'ı peşkeş çekti.

doğu türkistan'dan mı bahsediyoruz?

yıllarca konuşmamıza rağmen kimsenin duymadığı görmediği, sonrasında iktidarın gazıyla adının dillendirilmesi sonrası binlerin sokağa döküldüğü, iki üç gün çinli diye koreli, japon hatta uygur dövüldüğü, bunlar yaşanmadan önce de hükümetin bizzat doğu türkistan'a giderek kendilerinden fahri vatandaşlık belgesi alıp, ertesi gün çin ile ticaret antlaşması imzalaması sonucunda doğu türkistan'da yaşayan direniş güçlerini terörist olarak kabul ettiği doğu türkistan.

bu direniş güçleri ilk fırsatta, baskı ve zulüm sebebiyle aşırı bel bağladıkları islam sancaktarlığını yapmak adına ışid'e katıldılar.

şimdi, bu insanlık dışı olayların suçlusu bu arkadaş mı? yoksa buna göz yuman yüce reyiz mi?
    2 ... get rekt
  6. 6.
    Adını söylerken dilimin patinaj çektiği yazar.
    1 ... counterintuitive
  7. 7.
    O sayduklarina asla guvenmem. Sirbistanda cok aileler öldürüldü.
    ... erector
  8. 8.
    "müslümanlardan nefret ediyorsanız, saklamayın." müslümanlardan değil ama senden evet.

amma boş yaptın hadi git başka yerde havla. ne adammış. dadandı nick altıma gitmiyor.

ikide bir rusya'ya sallıyordun. yalan olmasa diyecek lafım yok. sonuçta vatanım değil bi şeyim değil amk. ama yalanın ortaya çıkınca sinirlendin ha bide liberalizmi de eleştirince senin en büyük kutsalını eleştirmiş oldum.

"amerika birleşik devletleri"

böyle amerika sana ne kadar bütçe verir bilmem ama burası yerine, yabancı forumlarda amerika'yı yalasan belki tesadüfen oradan geçen birileri seni keşfeder.

zor ama sora sora bağdat bulunurmuş. hadi küçük emperyalim benim. başka başlığa yallah
    1 ... sibirskydvij
  9. 9.
    Sözlük içerisindeki orijinal yazarlardan birisidir. Fazla uzun yazmasa daha da iyi ama olsun. Evet.
    1 ... richard harrow