bugün

bir pop sanatçısı. kırmızı papuçlar parçası akılların bir köşesinde kalmıştır.
oyunculuk ya da sanatla alakası olmayan,sadece manken olmuş ve olsa olsa şarkıcı olabilecek taş hatun.
en son dumanın solisti kaanla görülmüş olan abladır.ablayla sorun yok da ah be kaanım nassı yaptın böle birşey?? diye düşünmekten kendimi alamamaktayım.
bir dönem ilhan mansızla adı aşk dedikodularına karışmış manken kişisi
kaan tangöze ile yakalanan (!) manken kişisi.
Dumanın solisti ile geçenlerde yakalanan kızcağız.
(bkz: malzeme)
hababam sınıfı askerde filminde de boy göstermi$ sarı$ın bayan insan...
Kaan' ın nasıl dönüp baktığının hatta ne mantıkla kolunda taşıdığını anlamadığım sarışın.*Olsa olsa Kaan bıktı bu melankoliden, clubbeer olmaya kararlı e esinlenmesini de bu piri den alacak.
yalova bir gece klubünün mezunuyet partisinde çıkacağını öğrenince ne işi var hatta 23-04 arası ne yapıcak diye merak ederken küçücük harflerle yazılmış bir dj yazısını gördüm. hangi ara dj olmuş muhallak.. nasıl yapıyor orası daha bir muahallak.
kızkardeşinin adı iğrençes piriler diye başka bir iğrenç espriye maruz kalan manken.
kaan ile ilişkisinin devam edip etmediğini soran magazincilere "tabi ki. yoksa burda* ne işim var?" diyen sarışınatör. bir duman hayranı olaraktan kınıyorum.
Her harbiye konseri sonrası arkadan öne doğru yastık atmamıza neden olan kişilik sevmeyiz kendisini pek.
vakti zamanında mango mağazasında karşılaştığım, üst kattaki outlet reyonundan bir milyonluk, ha var ha yok tişörtleri denediğini gördüğüm, ayrıca ekrandan bu kadar uzun görünmüyordu lan psikolojisi yaratan aslında uzun manken.
türkiye'de seçkin ismine sahip olan en güzel kişi. vakti zamanında yahoo'da adına mail adresi açmamı isteyen seçkin adında bir arkadaşıma (erkek) keskeseckinpirilerolsan kullanıcı adıyla mail açmama neden olmuştur kendisi.
(bkz: seçkin pipiler)
gereksiz bir kadın. kaan tangöze'yi etkileyen kadın. kısacası ikilemlerle dolu bir kadın.
senelerdir "darwinizm" hakkındaki görüşlerini merak ederim. bundan gayrı kah kırmızı ayakkabılarıyla kah çehresiyle on numaralı formanın sahibidir.
1998 yılında katıldığı "elite model look" yarışmasında ikinci seçildi. bir ajans'ta mankenlik ve modelliğe başladı. hababam sınıfı üç buçuk, hababam sınıfı askerde ve çılgın dershane gibi türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında "kırmızı pabuçlar" adlı bir albüm çıkartmıştır.
24 mart 2010 tarihinde duman grubunun solisti rıza kaan tangöze ile evlenecek olan kişidir.
kaan'ın karısı , çocuğunun annesidir. * kapakladı adamı hatuna bak... *
duman'ın solisti kaan'ı hamile kalmak suretiyle paketleyen, bu nedenle takdir(!) edilesi kadın.
kaan tangöze'nin sor bana pişman mıyım şarkısını kendisine göndermek istememe neden olan kişi.

kaan nedir durum abi, pişman mıyız..
15 senedir dinliyoruz seni. normal merak etmemiz.
Kaan tangöze ile yaptığı evlilikte bülent ersoy tarzı bir gelinlikle ortaya çıkmış kişi.
zamanında ''adnan hoca'nın motoruydum'' şeklinde açıklamaları olan kadın.
seçkin'in arkadaşlarına bakınız.
bence tangöze çok şaşkın gözüküyor.
bi evlenip çoluk çocuğa karışmadığı kaldıydı.
olmadı bi de imam nikahı fotoğraflarını basına dağıtsın bence.
karizma bitti kaan'ım be. ben diyordum arkadaşlara "bu adam rock yapmıyor, arabesk söylüyor, türkü söylüor" diye.. seçimlerinle bunu bayağı doğruladı ama napalım geçmişe saygımızdan sesimizi çıkartamıyoruz. kaan böyle yapmayı seçti ise kendi bileceği iştir. dah açok "seçkin" temalı şarkı yapacağını zanneiyoruz.

misal.
"sor bana pişman mıyım" sorusunun yanıtı umarım "anam anam yandım çok pişmanım" olmaz.

"Duman Grubunun solisti Kaan Tangöze ve dört yıllık sevgilisi manken Seçkin Piriler, önceki akşam Bizim Tepe Sosyal Tesisleri'nde dünya evine girdiler. Çiftin yakın arkadaşlarının katıldığı düğünde Kaan Tangöze'nin şahitliğini anneannesi Leyla Akkaban, Seçkin Piriler'in şahitliğini ise arkadaşı Sibel Aktaş üstlendi. Düğüne Tuğba Altıntop, Meral Kaplan, Ece Gürsel, Eva Maya gibi ünlü mankenler katıldı. Çiçeği burnunda çift, balayı tarihlerini Duman Grubu'nun cuma günü izmir'de vereceği konser nedeniyle ileri bir tarihe erteledi"

http://gecce.com/haber/ka...riler-evlendi-130116.html