bugün

seçimle diktatör olmaya yeltenenin başına gelendir. sokağın devirmesini mi tercih ederdiniz ?
oldukca ironik ve komik eylemdir. beyin bedava.

diktator kelimesini de google a yazip ogrenmeleri gerekiyor bazilarinin artik. embesilligin luzumu yok.
Halatla saddam heykeli devirmek. (bkz: serbest çağrışım)
tayyoş akapeye oy isterken anayasayı çiğnerken iyiydi değil mi efendim. akapenin slganlarını attırırken kimi bindirilmiş kıtalara iyiydi değil mi efendim.
baydı şu diktatör lafı ya. hangi ülkede sandıkla diktatör devrilmiş birader? en fazla silahların gölgesinde oy kullanırsın diktatörlüklerde. bir de böyle ulu orta sallayamazsın, maçan yemez.

tanım: ilkokul 1. sınıf öğrencisinin açtığı bir başlık.

seçim sonrası edit: n'oldu seçimle diktatör devirdiniz! komikler sizi.
secim sonuclarinin erdogani devirmek olarak algilanma sebebi,

ezik chp nin secim sonrasi, comhorboskononon mosrotoyoto ortok bolorsozdor gibilerinden cirkin ve saldirgan, haddini asan laflar etmesi bile mevzunun erdogan ile ilgili oldugunun gostergesidir.

israil, erdogan gitti artik daha gucluyuz diye basliklar atsin, dis basin kutlama yapsin siz hala erdogon doktotor!!!

yav he diktator he. ak parti tek basina iktidar olamayinca izmirli abla kicini basini daha bir ozgurce daha bir keyifle aciyor artik. doguda desen gunes dogdu, dort ölü falan.
diktatör değil diktatör adayıydı, çok iyi çok da güzel oldu taam mı.

şimdi göt kılı tıraşlama zamanı.
devirdik millet gördü, diktatöre pirim yok artık. göt kılları bunu anlasın artık.
diktatör nedir nasıl düşürülür adres: http://www.google.com. amına koydunuz lan sözlüğün beyniniz yerine düşündüğünüz yerleri hitler siksin sizin.
not : kıl tüy muhabbetine girmeyin sakın kimseyi savunduğum yok sadece sözlüğün acınası durumunu belirtmek istedim.
Paradoksik bir durumdur. Seçimle diktatör deviren varsa gelsin alnından öpeyim. Seçimle diktatör devirmek imkansız bir durumdur. Seçimle devriliyorsa o zaten diktatör değildir cahil hödük arkadaşım!