bugün

entry'ler (54)

şu an yatıp uyumama nedenleri

Sahura kalkan arkadaşları fişliyorum.

Sınavım var çalışıyorum.

süleyman demirel denilince akla gelenler

Dün dündür bugün bugündür.

sari uggli mehmet aga ya ciddi bir uyarı

Bildirimlerde gördüğüm yazar ismi, beğeni filan yapıyor sanırım.

yaşıtı olan kıza otobüste yer veren erkek

Kadınlarımızın ezilip hor görüldüğü toplumda, Kızlar lehine pozitif ayrımcılık yapan erkektir doğru olanı yapmıştır. Erkeğin amacını boşverin siz sonuca bakın, sürekli ezdiğiniz kadınlar otobüste bir ayrıcalık görmüş bunuda çok görüp yadırgamayın. Ancak yer alan kızında kapağın tencereye oturması gibi bir anda çökmemesi önce teşekkür etmesi gerekir.
Edit:Yer vermeyenleri eleştirmiyorum böyle bir zorunlulukları yoktur, sadece yer vermek daha iyi olacaktır.

yolda yürüyen poşetli kıza yardım edeyim mi demek

Aynısını erkek cinsiyete sahip birisi için ya da yaşlı bir amca için yaparmıyız sorusu akla gelir. Genelde bu yardım etme isteği Merhametli olduğumuzdan değilde kızların çekiciliğinden gelir yani. ikincisi gerçekten merhametimizden yardım etmek istesek dahi ülkemizdeki taşra muhafazakarlığından yanlış anlamalar olabiliyor, Toplum olarak iyi seviyeye ulaşana kadar en iyisi siz yardım etmeyin.

dua etmenin kader uzerindeki etkisi

Dua edince onun etkisinin görülmesi kaderde varsa etkisini görürsün zaten. Kaderi şöyle düşünün yüksek bir tepede olduğunuzu varsayın Aşağıdaki yolda karşılıklı birbirine doğru ilerleyen araçlar 5 dakika sonra birbiriyle karşılacaklar. Siz bunu görüyorsunuz ama o araçtakiler bunu bilmiyor.

korkma sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak

Çözüm sürecine karşı çıkan arkadaşlara vereceğim cevaptır.

ee daha daha

Sonuna genellikle "nasılsınız" eklenir.

ışid kötü bir osmanlı taklididir

içeriğe girmeye hiç gerek yok, Osmanlı ile isid arasında bağ kuran olsa olsa cahil hödük birisidir.

çarkçı kemal

%60 lık kesimi aynı ideolojiden gören sanki chp yi desteklemiş gibi sunan zatı muhterem.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

Düşünmeyi bırakıyorum kafam rahat.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

Bugün duymak istediğim tavsiyedir.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

Ders mi çalışsam entry mi girsem ikileminde kaldığım düşüncesi.

kafeste aslan olmaktansa özgür kaplumbağa olmak

Çoğu köşe yazarının hatta tamamına yakınının patronlarının kafesinde olması durumudur, Gazeteciler kendilerine fikir adamı derler ama aslında patronlarının kafeslerinde birer esirdirler. O kafesi zorladıklarında anında şutlanırlar. Bu yüzden kafesin sınırları dışına çıkmamaya pek dikkat ederler.

kafeste aslan olmaktansa özgür kaplumbağa olmak

Tercih edeceğim durumdur.

Cafe crown action.

zhra

Hangi bölümde okuduğunu merak ettiğim yazardır kendileri.
Edit: Bütlerinde başarılar.

mesajlaşmalarda tıkanma sorunu

Tıkanıyorsan sus konuşma kardeşim, karşındakini illaki karantinaya almak zorundamısın!

comcomcom

Geçen gün açtığım başlığa saçma saçma şeyler yazan yazarlıkla bir iğne ucu kadar ilgisi olmayan şahıs.