bugün

Bu olay Abd de yaşansaydı Arkadan kelepçe ile kafasina çökerlerdi.
Türk emniyeti adına üzücüdür. Adama çay ısmarlayıp bırakacaklar gibi bir karşılama yapmışlar. Yazık adalete.
niye sıkmasınlar adam napmış sanki atatürkü sevmiyorum mu demiş.
Adam bi kutu baklava yaptırır gelirken. Kuru kuru kurbanın olam.
"adalet öldü" temalı fotograf yarışmasında birinci gelecek kare:

görsel

ayrıca halkın büyük tepkisi üzerine polis merkezi yetkilileri, şüphelileri onure etmek amacıyla değil ‘iyi bir görüntü vermek için' yaptıklarını ifade etmiş.

eminim öyledir. utanmadan insanların aklıyla dalga geçiyor bir de. elini sıktınız çünkü o adam zengin bir yandaş değil mi ? yazıklar olsun be! hamile bir kadını darp etmeye çalışan adama gösterilen saygıya, hürmete bak. sizin polisliğiniz bu kadar işte.

yazık çok yazık...
eline sıkan polis anladım bir anda neler oluyor dedim.

he tokalaşma manasındaysa sıkıntı yok...
(bkz: polise orospu olun onurlu yaşayın diyen odtülü)
Haksız mıdır?
fethi sekin 'in kemiklerini sızlatmıştır...

savcı ve polis eşliğinde tiyatro yapılıyor, bu adalet değil.
boşa savcıyıda , poliside yorup madara etmeyin bari...
Halinden pek memun gibi gelmedi komiser bana.

Belli ki sıkmak zorunda bırakılmış. Asıl sorun bu herifin böyle rahat karakola gidebilmesi. Ters kelepçe ile evinden alınaydı iyiydi.
Polis değildir komiser yardımcısıdır yani amir sınıfındandır bir analiz yapalım gördüğünüz gibi bahse konu emniyet mensubu 40 yaşlarındadır ve hala komiser yardımcısıdır yani yakın zamanda amirliğe terfi etmiş peki amirliğe terfi için ne lazım doğru siyasi torpil. Başka sözüm yok.
muhtemelen chpli polislerden biridir. şaşırdıkmı tabiki hayır.
ülkenin ilk seri katili olan muhabbet kuşu kılıklı eleman ve ismi aklıma gelmeyen bir ermeni gazeteciyi katleden tip ile fotoğraf çektirmek için sıraya giren polisler akla gelince çok da şey değildir. bu ülke insanı sıradan vatandaşından emniyet güçlerine yargı elemanlarına hatta ülkeyi yönetenlere kadar hep böyle.
Hangimiz şaşırdı ki bu duruma? Kim demiş polisimiz nazik ve güler yüzlü değil diye(?) Bu topraklarda hak ve hukukun hüküm sürdüğünü görmeden mi öleceğiz acaba?
edit: polis memurunun açığa alındığı söyleniyor. umarım haber doğrudur. https://twitter.com/Profe.../1148214110485712902?s=20
http://www.haber7.com/gun...tokalasan-polise/?detay=1
kalıbımı basarım ki, rüşvetin de babasını yiyen polistir.
alla alla yahu neden sıkmasın? polis hakim değil savcı değil sonuçta. onların cezasını verecek kişi değil. maganda uzatmıştır elini, (çünkü bunlar böyle çirkin samimiyet kurmak için uğraşan zavallı tiplerdir) polis de selamını almıştır.
bi gaza getirmeyin amk.