bugün

kişiden kişiye değişecek karşılaştırma.
+1 sevişmek
bir dakikalık zevk ve bir ömürlük eziyetin, seven kişiler tarafında yapılan elzem karşılaştırmasıdır.
kişiden kişiye değişmeyen karşılaştırma. eğer biri yoksa diğeri zaten tam olarak varolamaz.
sevmek eylemi uzun zamanlı bir eylemdir nedeni ise severken tanımaktır asıl amaç,heyecan verir,
sevişmek eylemi anlıktır geçici bir durum olduğundan o anı zevkli kılabilmek için uğraşılır o yüzden kısa süren eylemler insanlara daha cazip gelir.
+1 sevişmek
ikisinin de bir arada olduğu ilişkinin zirve olacağı durumdur. nitekim sevgisiz cinsellik tatminiyet duygusu açısından eksik kalacağından hem sevelim, hem sevilelim, hem sevişelim dememi sağlamış karşılaştırmadır.
sevişmek sanattır. sevmek, sanata saygı.
her sevişen sevemez ama her seven sevişebilir. o zaman, sevmek>sevişmek.
sevişmek sevmenin teoriden sıyrılıp etli kanlı vücud bulmuş halidir.
sevişebilmek için çabalamak gerek. öyle kolay kolay sevişemezsiniz.

(bkz: bir hatunla sevişebilmek için rezil olan erkekler)

ama sevmek bedavadır. herkes sevebilir. sevmek; hayatın tadı, tanrı'nın adı, kulun muradı felandır.
sevmek tek taraflı olup sevişmek her iki kişiyide kapsar.
Sevişmek
sEVMENiN ŞiVESi.
sevmek bazen karşılığını görememektir, sevişmekte bu durum çoktan aşılmıştır. sevişmeye daha az saygı duyulur. Sevmek saygı duyulasıdır. saygı görür mü orası bilinmez.
sevismek dover.
sevmekte tek taraflı bir durumdur, sevişmekse karşılıklı sevmek işidir. misal "dedemi seviyorum" dediğimde etkin olan ben iken, "dedemle sevişiyoruz" cümlesinde karşılıklı sevmek eylemi söz konusudur.
sevmenin her türlü alacağı karşılaşma.
neden mi?
seversen sevişirsin de.
ama sevişirken sevmeye bilirsin.
her ikisini aynı anda sevmek barındırır.
yok, ben sevmek istemiyorum sikeyim, sikileyim yeter diyenler varsa, onlar şu an kendi aralarında sevişsinler (sikişsinler).
sevişirken sevebilirsin karşı tarafı olmasa bile sevişmeyi seversin ama severken her zaman sevişemezsin. aslında ikisini bir arada yürütmek lazım. evet, asıl hedef bu olmalı.
sevdiği zaman sevişmeli insan. birbirine zincirlerle bağlı olaydır ikiside.
sevişmek sevmekten geldiği için birbirinden asla ayrılamayacak olan iki kelimedir.
sevmek başka ah sevişmek başka diye devam eden şarkıyı hatırlatan karşılaştırma. nasıldı gerisi emmm şey, bağlanmam inanmam ben aşka sevmek başka lan sevişmek başka. duptıs duptıs, evet.
herkes sevemez.
ikiside çok farklı şeylerdir. aynı kökten gelseler bile aralarda dağlar kadar fark vardır. ben bakmaya, dokunmaya kıyamadığım sevgilime nasıl hunharca doggy style yapayım. aklım almıyor sözlük. kimse yapamaz sadece ben değil...
sevmek başlangıç sevişmek sonuçtur.
sevişmek zaten sevmektir. anlamına cinsel içerik yüklenmemelidir, iki kişinin karşılıklı birbirini sevmesi anlamına gelir.
(bkz: sevmek)
(bkz: sevişmek)
(bkz: combo)
sevişmek sevmekten gelir inanmışım.