bugün

iyilik gördüm mü hepten iyi olduğuna inanmak.
Kararsızlığım. Yedi bitirdi beni şu meret. Etraflıca düşününce bütün seçenekleri mantıklı bulmamın hayatımda bu kadar zorluk çıkarması katlanılamaz. Öyle ki hedeflerimde bile sapmalar oluyor. Düşüncelerim, fikirlerim çok çabuk değişebiliyor. Kendi hızına yetişemeyen bir insan olup çıktım başıma.
Hesaplı yaşamak.maddi manevi herşeyi hesap etmek.kalbimin sesi değil hep mantık hep mantık.
Fazla titiz ve detaycı olmak.Mermametli oluşumu sevmiyorum çünkü her defasında bana zarar veriyor.insani bir özellik ama fazla olması da iyi değil.
Mükemmeliyetçiyim.
Sabırsızlığım.
çok merhametliyiasdsfdxvcfd. yok yok bu klişeyi demeyeceğim tabi.

obsesyon derecesinde takıntılı olmam.
Herkesi kendim gibi sanmam. Detaycılık.
fazla tutumluluk, hafif üşengeçlik, gereksiz asabiyet.
1-En başa “hayal dünyasında yaşamak,insanları,olayları ve dünyayı kendi istediğim gibi görmek” i koyayım bir taçlansın.Sonra da yaşın ve sorumlulukların artmasıyla bu gerçekliklerin bir bir yüzünü göstermesiyle atmosferden yer kabuğuna düşen herhangi bir canlı gibi hissetmeme sebep oluyor.

2-Tuhaf temizlik alışkanlıklarımı başka insanlarda da görmek istemek ve böyle bir şey mümkün olmadığı için gittiğim bazı yerlerde kendimi diken üstünde hissetmek.

3-Eskiden olsa insanların nasıl biri olduğunu çok geç anlamak derdim ama bu konuda iyi yol kat ettim,artık tek göz hareketinden anlar oldum ahshs bu maddeyi eliyoruz.

4-Biriyle bir yerde birlikteysem bir süre sonra yalnız kalma isteği geliyor,nasıl tarif edilir bilmiyorum ama çok çok sevdiğim biri de olsa mesela evine gittim ama saatler geçince kendi evime gitmek istiyorum.
fiziksel anlamda dengesiz ve sakar olmak. yiyecekleri/içecekleri sürekli üstüme dökmek. sinirlenip dikkatli olmaya çalıştığımda her şey daha kötü oluyor.

bir gün evin her yerini sofra bezleriyle kaplayıp hunharca, döke saça yemek yiyeceğim. kaşıkla duvarlara, tavana yemek fırlatacağım.
belki sakarlığım utanır kendine gelir diye yapacağım bunu.
2 dakikada 50 sefer yalan konuşurum.
Kindar ve intikamcı olmam
Ama 3 gün ama 3 senede geçse intikamımı alırım
Kansa kan, cansa can
Beni mutlu eden şeylerin hep benimle olmasını istiyorum. içimdeki sonsuzluk isteğine engel olamıyorum. Sonrasında üzülmek kaçınılmaz oluyor.
Çok sevdiğim insanların hep benimle kalmasını, bana karşı sevgilerinin hiç azalmamasını istiyorum.
Beslediğim muhabbet kuşum öldüğünde yakınımı kaybetmiş kadar ağlıyorum.
Eğer bir çikolatayı çok seversem, bıkana kadar her alışımda onu tercih ediyorum.
Bir müzik keşfettiğimde suyu çıkana kadar dinliyorum.
Çok sevdiğim bir yüzüğü, başına bişey gelene kadar takıyorum.
Severek okuduğum kitabım hiç bitmesin istiyorum.
Bişeylerin sınırını sürekli zorluyorum. Sonunda ise bahsettiğim şey, bi şekilde benden kayboluyor veya ben kendimi ondan uzaklaşmış buluyorum.
-Fazla adaletli olmak bunu yaparken zarar görmek

-her şeyi bir terazide tartıp dengede tutmaya çalışmak.

-ilişkide denklik aramak ve kriterlerden asla taviz vermemek.

-bir malın ederi neyse onu vermek haketmediği değeri öldürseler vermemek.

En önemlisi de zor bir adam olmak.
Her şeyden herkesden çok çabuk sıkılıyorum.
Aksi ve asabi olmak.
akb li olmak.

böyle bir yavşaklık var, düşünmeden teslimiyet falan.
"Herkesi kendim gibi sanmam.
Herkese güvenmem.
Cok sevmem."
insanların cümlelerini tamamlamak konusunda tam bir f1 pilotu hızındayım. Karşındakinin ağır ağır vurgulayarak konuşmasına asla izin vermem; yüklemi hemen yapıştırır, neydi diye düşündüğü bir kelime varsa hemen 3 eş anlamlısıyla beraber o kelimeyi savururum.
arkadaş iş toplantılarında biri atayı öven sözler söylediği an kemalist kafaları kırmamdır.
çok mükemmel bir adammışım gibi de kimseyi beğenmiyorum.
çok fazla düşünmek.
duygularıma karar veremiyorum belki de vermek bir sonuca varmak istemiyorum.kafam karışınca sürekli aynı kişiyi aynı şeyi düşünüyor başka bir şey düşünüp odaklanamıyorum.mesela şuan şu dakka onu düşündüğüm gibi.ne diyeceğimi bilemiyorum bu yazıyı bile yazma konusunda kararsızdım defalarca silip silip tekrar yazdım.
En sevmedigim insanin en nefret ettigim ozelligini ne kadar inkar etsem de tasiyorum. Bir insan evladinin bilincalti ancak boyle mahfedilirdi.