bilimadamlarının inceledikleri konudur. yatarkenki durumlar hakkında bir psikoloji incelemesi yapmışlar.
mesela erkeğin ön tarafı, bayanın arkasına dönük olarak yatan çiftlerde, bu durum güvenin sembolüymüş.
erkeğin yorgun olduğunun göstergesidir.

(bkz: her$eye bir bahanesi olan tembel insan)
vazifemi yaparım gözlerimi kaparım..

· sevistikten 10 dakika sonra ...
· sevistikten sonra aglayan erkek (7) ...
· sevistikten sonra aglayan kadin ...
· sevistikten sonra banyo yapmayi istemek (5) ...
· sevistikten sonra beni seviyor musun demek ...
· sevistikten sonra dus sirasi ...
· sevistikten sonra dusa giren erkek (4) ...
· sevistikten sonra eve gitmek isteyen erkek (2) ...
· sevistikten sonra hemen yatip uyuyan erkek ...
· sevistikten sonra kicini donup yatmak (2) ...
· sevistikten sonra kravat duzeltmek ...
· sevistikten sonra meksika dalgasi yapmak ...
· sevistikten sonra ortalarda gozukmeyen erkek ...
· sevistikten sonra pin pon oynamak (2) ...
· sevistikten sonra sevgiliye gecmis olsun demek ...
· sevistikten sonra sigara yakmak ...
· sevistikten sonra siktir eden kiz ...
· sevistikten sonra sus isareti yapmak ...
· sevistikten sonra yumruk sov yapmak ...

bir de bunlar var. sen bunlardan hangisini demek istedin..

(bkz: aramaya inanmak)
(#911743)
(bkz: klasik türk erkekleri)
erkeklerin sevişme sonrası direkt konudan kopmaları hakkındaki en güzel espriyi vakt-i zamanında, ilk gösterisinde cem yılmaz yapmıştır. sevişme sonrası erkek ilk hareket olarak sigaradan bir fırt alır ve hatuna sorar:
- yau benim astra'yı vectra'yla mı değiştirsem?
(bkz: ya ney)
böyle bir adamın, yüzü dönükken de hiç hayrı yoktur. duvar gibi surata bakmaktansa, kürek kemikleri incelenerek, omurgadaki omurlar sayılarak anatomi bilgisi pekiştirilir. ayakkabılar elde, parmakların ucunda yürüyerek, usulca, ev terkedilir.
(bkz: haftaya tekrar görüşmek üzere hoşçakalın)
(bkz: işini bitirdi götünü döndü yattı)
devamında sabah erkenden kalkıp bir miktar para bırakıp kaçmaktır.
yorgun kıçı dinlendirmek için yapılan eylemdir.
Depresyon sebebidir. Yapmayın eylemeyin.
artık ereksiyon hali sona erdiği için devam edilmesi halinde mahçubiyet oluşacağı düşüncesi ile yapılan eylem.
En sevdiğim.
Napacam ya başka? Quantum fiziği tartışacak halimiz yok. Halimiz yok evet o yüzden.
150 km hızla giden otomobilin lastiğin patlak vermesi sonucu verilen bir mola. yorgunluğun doruk noktasına gelip uykuya doğru yol alması gibi bir şey.
Duvara döndüğü sürece benim için sorun yok. Çünkü ben ona dönüp yatarım.
Aşk yoktur o işin içinde. Seviştikten sonra sevgiliye daha sıkı sarılıp yatılır. Öpülür, koklanır. *
ne yapacaktı kızla pişpirik mi oynayacaktı. erkek boşaldıktan sonra uyku ve rahatlama hormonu devreye girer. o anlarda erkeğin hem menisi akınca şehveti azalır hem de uyku hormonları devreye girer hali kalmaz.
yorgunluk ile yapılan seks sonrası dinlenme isteği ile yapılan, hoş olmayan eylem. kişisel olarak tercih etmediğim durum. kaldı ki seks boşalma odaklı olursa zaten baştan hatalıdır. seks bir süreçtir ve birlikte orgazm sonrası sevişme en zevklisidir.
iyice sapıttınız.

(bkz: derdini sikeyim)
seks sırasinda malak gibi yatan kizin bir sonra ki hareketidir.
asla yapmadığım şeydir.bir bardak su içerim ve partnerime dönüp; '' bir kez daha var mısın?'' derim.
anayasaya işlenmeli ve hak olarak güvence altına alınmalıdır. yahu bu ne linçtir, yüzünü dönerek mi yatsın?

madem öyle devlet bize yer göstersin o yana dönelim.
boğa burcu erkeğinin hobisidir. elin nefesini mi içimize çekelim ?