bugün

karşısındaki kadını sevmiyordur. sadece tabloya bir çizik daha atayım diye sevişen erkeklerden değildir. anlık bir hevesini doyurmak için değil, sevdiği için sevişen erkektir. varoğlu vardır. illa her erkek sevişmek delisi olacak bir kaide yok. hoş toplumumuz bunu böyle kafasına sokmuş ona bir şey diyemiyoruz işte. erkek abazadır. erkek önüne gelenle yatar. erkek şudur. sevişmiyorsa gaydir. vs vs vs. yok hiçbiri değil. sevişmenin onun için değeri farklıdır.

göründüğü kadar ütopik olmayan erkektir ayrıca.

şöyle ki yurtdışında bir programdayız, son gün kafalar güzel mekan on numara insanlar da son gün psikolojisinde. öncesinden de biraz yakınlaştığımız polonyalı hatunla (çok detaya girmeyeceğim) diyaloğumuz,
-ben yukarı çıkıyorum, gelsene sen de.
reddedilen, yüz verilmeyen, sıvazcı her erkek adına:
+sen git ben biraz daha takılacağım.

verhasılkelam sevişmeyi reddeden erkeğin saygı duyulacak geçerli bir nedeni vardır muhakkak. ama o geçerli nedenler de bitiyor be zamanla. insan büyüdükçe kalbi küçülüyor çocuk. kalbi küçülüyor işte.

ve son olarak herkesin bilmesi gereken bir kıssa:

(bkz: hazreti yusuf) a.s.
hayat damarlarından biri kopmuş demektir. (testislerden uretraya giden damarlar)
insanüstü bir nefse sahip, seçici erkektir.
Gerçekten o an istemiyor olabilir. Saygı gösterilmesi gereken durumlardan birisidir.
bunu bi sefer yaptım sonra pişman oldum ama o pişmanlık nefsimindi benim değildi.

aynı şeyi ben yaşasam yani aldatılsam ne bok yerim diye düşündüm yapamadım. aslında tüm sır o soruda gizli, anlayana!

hatta o boku yemiş kadar oldum karı göstermedik yerini bırakmadı.
Günümüzde ezik diye t*şak geçilse de doğru yolda olan erkektir..
Karı evlidir.
Benden teklif almamış erkektir.
türkiye sınırları içerisinde olduğuna inanılmayan erkektir. zerre inanmıyorum. olamaz.
pardon ama karşıdaki kızın özel bölgeleri 3 günlük çürümüş the walking dead zombisi gibi kokuyorsa gayet de reddederim.
görsel
görsel

Nefsine hakim olan erkektir. Ama bu resmi cüzdanında taşısın. Buna bulaşmasın.
Yaşlandık gençler yaş oldu 32 bizden geçti bu işler evden kovuluruz allah korusun.
Normal erkektir. Neyine bu kadar şaşırdınız, ben de ona şaşırdım.
Kadınlardan bıkmış usanmış bir erkek olabilir.
ölmüş olabilir...
erkek reddettim derken, acaba partneri de reddedildim mi diyecek, yoksa kendi hikayesini mi anlatacak, bilinmez.
Kısmetse olur izleyen erkektir.
dışarıdan mikrop kapmıştır ipne herif.
belkide size hikaye sıkan gerçekte kendisi reddedilen ama hikayeyi çarpıtan erkektir şüphesiz.. herif çıkıp ben reddedildim mi diyecek sıkacak hikaye..
söylenmedi hiiiç. icarrdi.
Vah vah vah nasıl bir fırsatı kaçırıyorsun farkında değilsin zevk almasını bilmiyorsun.

Şöyle kucağa alıp hoplatmak var iken.

Ya da domaltıp.
Vallahi size bir şey diyeyim. Ülkedeki sadece erkekler değil, genel olarak insanların garip bir cinsel açlığı olduğu için bunu söylemek durumundayım.

Ben, çok erken yaşlarda birçok şeye başladım. Yanlıştı belki. Aşk için gözyaşı dökmeye, çalışmağa, cinsel münasebetlere, alkole sigaraya, dışarı çıkmağa, cep telefonu kullanmağa, birçok şeye gerçekten erken yaşta başladım.

Ülkede cinsel iştah ile cinsel açlık karıştırılıyor.

Cinsel iştahın arşa çıkmış olsa bile, cinsel açlığın yoksa, istemiyorum dersiniz. Demelisiniz de zaten.

Burada kimse kusura bakmasın, gören görmüştür görmeyen de duymuştur. Hiç de ezik duramam, küstah sayan da olabilir hiç umurumda değil, ben yumurta gibi oğlanımdır. "yakışıklıyım" diye geçinen çirkinlerden değilim.

Benim kaşım gözüm sevgim ilgim değerli kardeşim. Ben önüme gelenle, duygusal zaten çok zor da, tensel yaklaşım kolay kolay kuramam.

Burak Kut diyor ya, yaşandı bitti saygısızca. Bizimkiler hep saygılı oldu ekseriyetle ama, ben iki memesi mümesi olan insanla hepi topu yarım saatlik zevk için kendimi düşürmem. Bunun için gram adım atmam. Kendimi asla yormam.

Yerseler dolma bu.

iştah ve açlık aynı şey değil.
Kardeşim ben böcekçil veya primat değilim.. karşımdaki kişinin huyunu, davranışlarını, tipini vesaire beğenmiyorsam niye bu işe girişeyim..

Zaten, kafanda ipleri attığın biriyle bunu yapmak da, benim nazarımda hem kendine saygısızlıktır, hem de angajman gereği bunu bildirmediğinde, karşı tarafı fiziken istismardır.

ilişki içerisinde? O pek olmaz ya… Zaten tv’de de doğru düzgün bir program yok.. veya sabah zaten duş alacaksındır, bari boşa gitmesin; dersin.. o ayrı..
olabilir. belki sonucunun kendisi için iyi olmayacağını düşünmüştür vs..
Sevişemem karım kızar dedin ya orada bir uzaklaştık seninle.
güncel Önemli Başlıklar