bugün

belli ki birilerini iyi inletmiş erkektir.
(bkz: inleyen nağmeler)
işini bilmeyen erkektir. mesela ben sevişirken ağzımı bıçak açmaz.
5 gündür 31 çekmiyordur. biriken enerjisi bo$almı$tır.
(bkz: inci sözlük)
kadınlara göre inleme şekli ve koşulları farklılık gösterdiği için muhtemelen boşalma anında olan erkektir. aynı zamanda zevk alan erkek de olabilir.
tahrik eden erkektir.
(bkz: sevişirken ya allah bismillah allahu ekber diye bağıran erkek)

aaaaauuuuuuu ne amına koyayım yaa.
inlemese duygusuz odun erkek olacaktır. kadınlardan duyduğum gayet tahrik ediciymiş. benden söylemesi. inleyin ey erkekler!.
halinize şükredin elde neler var. daha kötüsü için (bkz: sevişirken vuvuzela çalan sevgili)
arka arkaya okadar farklı tınıyı nasıl çıkardığını merak ettiğimiz erkektir.
sübliminal mesaj veren erkek tipi.
büyük ihtimalle olaydan yola çıktım.
genelde almandır. almanlar bagıra cagıra sevişir.
bir gay söylemidir.
benim adıma sahipmiş çocukta yazık. huyu benzemesin.
nirvanaya ulaşmış erkektir. büyük ihtimalle partneri vücudunu yalıyordur. kadınlarda ise (bkz: g noktası) (bkz: kulak memesi).
anlat anlat heyecanlı oluyor.
-ayyh ahho oohh ooh
+ya sen hep inliyosun tmmıı hoşuma gitmiyo bu halin tmmı oğlum üff bi kak yha
-ooh yee oohş uuh hebelüp hubuluupoo
+lan manyak ben burdayım sen kiminle sevişiyon sap, üff ben eve gidiyorum!*
Hassas bölgelerde fiziksel temas vardır. Muhtemelen Partneri adonis ten yukarı doğru öpe öpe çıkmaktadır bu arada erkeği nefesi kesilir konuşamaz. Kızlarda ise o hassas bölgeler diz kapağının üst bölümündeki baldır ve bacağın yan iç bölgesidir fiziksel temasta bayılacak gibi olurlar.
hafiften ılıktır.
bug una basilmistir.
Kadın gibi inlemiyorsa, inlerken arada gözünü acıp durup sana bakmıyorsa, acayip ve komik kelimeler kullanmıyorsa sakıncalı olmayan erkektir.
Böyle bir durumda inleyene değil inletene bak denir, inleten son derece merak edilmektedir.
ben önce lafa bakarım laf mı diye, sonra da söyleyene bakarım adam mı diye denilesi entry.
erkek sevinci de üzüntüyü de içinde yaşasın ve erken gebersin. dimi?