entry'ler (195)

sevgilisini aşırı kıskanan kız

Bir broşa, tişörte, ruja, kilota sahip olma içgüdüsüyle hareket eden kızdır.

tek cümleyle aşık olmak

Aşk bir nefestir.

uygurlar buraya gelirse akp ye oy verirler

Dünyanın en batısında ki türkler ile en doğusunda ki doğu türkistan yani uygurlar arasında inanılmaz bir benzerlik var. Türkmenlerin, kırgızların dilini snlayamazken uygurların türkçesini pekala anlayabiliyorum. Çin zulmü ile insnılmaz katliam ve işkencelere maruz kalan uygurlar kültürel olarak ve dini yaşayış olarak bize çok benziyorlar. Muhtemelen çüne boyun eğmeyen, asimile olmayan ve özünü yitirmeyen uygur türkleri yakın bir zamanda destanlar yazacaklar. Türkiyeye gelseler bile akpye oy vermeyecekler.

ali şükrü bey

Yeni türkiyenin ilk faili meşhurlarındandır. Katili herkes biliyor ancak suskunluk yasası gereği kimse konuşamıyordu. Ali şükrü bey boş muhalefet yapan müzmin muhalif biri değildi. iyi eğitim almış, zeki, çalışkan, mükemmel derecede iyi bir hatip ve temiz bir vatanseverdi. Demokrasiye ve hukuka bağlı biriydi. Birinci dünya savaşından sonra galipler ile kurulan tezgahların ve onlarla masaya oturan sahte kahramanların farkına varmıştı. Düşmanla savaşıyor görünüp düşman hesabına gizliden iş tutan, tekalifi milliyenin ağır şartlarında yolsuzluk yapanlara kök söktürüyordu. Tıpkı bugün yaşadıklarımız gibi. O günlerde çankayaya köşk yapılıyordu bugün saray. Muhalifler faili meşhur cinayetlerle ekarte ediliyordu bugün ya içeri tıkılıyor yada kaza süsü verilen cinayetlerle ortadan kaldırılıyor. Dün masada musul kerkük vardı bugün doğu ve güneydoğu.

sevgilinize en kibar nasıl seks teklifi yaparsınız

Teklifsizce sokulup belini arkadan iki elinle kavrayarak boynuna tatlı bir öpücük ve ardından gelen tepkiye göre araride ilerlersin. Bütün mesele sevgilini kendi bölgene çekmektir. Sevişme teklifsizce yapılır, hadi sevişelim teklifini ancak dolar yada euro karşılığı yapabilirdin.

mercedes benz

Asaletin yıldız halidir. istanbul trafiğini bile sevdirecek kadar bir güzelliğe sahiptir. Onunla geçirdiğim zamanların nasıl aktığını fark bile edemiyorum. Sevgilim.

cinsellik olmadan aşk

Aşk soyuttur. Sevişme eylemiyle ete kemiğe bürünür, elle tutulur, gözle görülür, dille yalanır, dişle ısırılır somut hale gelir. Somut şeyler ömürsüzdür. Soyut olan ebedi ölümsüzdür. Aşk ayrılıkla, hicranla beka bulur.

kolu kıllı olan kızın kolunu kesmek

Pire için yorgan yakmaktan beter eylem. Kıl kesilir kol kızda kalır.

bütün günü sevgili ile yatakta geçirmek

Koca bir haftasonunun nasıl geçtiğinin anlaşılamayacağı durumdur.

ıssız adaya düşünce söylenecek ilk söz

ne güzel ada lan. milyon versem alamazdım.

patlak erkekle evlenen kız

Tecrübeye saygı duyan kızdır. Şanslı ve mutludur.

herkesin aynı olması

Herkes gibi olmak olmamak gibi birşey
Herkes gibi olmak olmayacak şey
Diyor şair. Herkesten bir farkı olmadığı halde farklıymış gibi farkındalık oluşturmaya çalışan fake profil notudur. Keşke herkes sıradan olsa ve sıradanlığın aslında gerçek olmakla aynı şey olduğunu, aynı olmak olmadığını, doğal ve içten olabilmenin gerçek olmakla mümkün olduğunu anlayabilsek.

eski sevgiliyi unutamamak

Arabayı park edecek yer bulamamakla eşdeğer olgudur.

am

Dibini bulamadığım ve buna rağmen aramaktan vazgeçmediğim kara delik. ilk kan onun için aktı, kendisi de muayyen günlerde mutad olarak kanar. Buna rağmen yalanası mutluluk kaynağı.

güzel öpüşmenin püf noktaları

Dudaklar dudakta, sağ el yanakta sol el kalçada çalışmalıdır.

memeli mestan

Bir liseli kız vardı. Fuarlarda hosteslik yapardı. Hatta bir keresinde kaşar reyonunda. Bunu espriyle gülerek ve ima ederek söylemişti. Bazı şeyler mukadderdi ancak bir haftasonu aramadığım da besin zehirlenmesi geçirdiğini ve benim aramadığımı söyledikten sonra telefonlarıma cevap vermemişti. Sanırım memesi yok denecek kadar küçüktü.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

Olmayana ergiyi öneren önerme.

ard arda beş kez orgazm olamayan kadın

Her seferinde bu kez say dediğim halde, ya üçüncüden sonra saymayı unuttum denilen durum benim için.

sperm kokusu

Bi kız arkadaşım tadının yeşil erik tadında olduğunu söylemişti.

16 yaşındaki çocuğun rt ye hakaretten tutuklanması

Geçenlerde belçika başbakanına bazı kadınlar mayonez sıkarak protosto etmişti de herifçioğlu gülerek karşılık vermişti. işi eğlenceye vuran belçika başbakanının yerinde bizimkiler olsa olayı hükümeti yıkmaya çalışan dış mihraklara kadar vardırırlar kadın olmalarına bakmadan yakapaça gözaltına alırlar sonra da anasından doğduğuna pişman edercesine mahkemelerde sürüm dürüm süründürürlerdi.
Geçmişte demirelli özallı ecevitli yılları hayırlıyorum da o zamanlar beğenmediğimiz bu siyasiler ne eleştirileri tiye alırlardı. Demirel ve özal için yapılan karikatürler bir yana rteyi gözünün üstünde kaşın var demek bile sikilmek için bahane olabiliyor.
Neyse artık belçika bize emsal olmayacak. Çünkü yönümüzü avrupadan ortadoğuya çevirdik. Bizim için örnek liderler suriye, mısır, suudun diktatörleri olacak.