bugün

sevişme esnasında sürekli hadi aşkım hadi erkeğim becer beni diye inleyen azgın kadındır.
erkeğin orgazm süresini kısaltan kadındır. bu cümle sonrasında hızınızı 4x yaparak asfalt delme makinası gibi ses çıkartırsınız...
recep'i aklından çıkarmıyordur.

( amk paronayak oldum lan. bi kere ömer çelakıl'ı izledim dünyam değişti. herbir şey de şifre arar oldum. bak mesala kız burada şifreli konuşmuş. 'becer' kelimesini tersten okuduğun vakit recep oluyor. kız recep diye inliyo işte. senin ismin ahmet mehmet bunların hiç önemi yok. kızın aklı recep de amk. orospu lan bu kız. terk edilmeli bu )
adamın tahminen adres sorduğunu sanıyordur o ara.
canın cehenneme cümlesini de fuck you olarak çeviriyordur.
o an onu becerdiğinizin farkında olmayan kadındır veya farkındadır ama bamya pipilisin bir şey hissetmiyorumun yumuşatılmışı da olabilir. kadınlarak bırakma lazım yorumu.
ee biz ne yapıyoruz amk. diye karşılık verilmesi gereken kızdır.
ağzının ortasına vurulası ve sevişmede alacağımı aldım sen almasan da olur denilecek ve yarıda bırakılacak kadındır.. (bkz: kaba)
(bkz: boğa burcu kadını)
enerjisini israf edendir. zaten becerilme anında ne gerek var, bağırmaya.
hayat kadını olabilitesi yüksek kişiliktir.
Komik kadındır.
erkeğinin işine karışan kadındır.
sik beni diyen kadinin eline su dokemez.
fantazisi bol kadındır. o yaşına kadar paso sikişmiştir, domalmıştır, sakso çekmiştir ağız alışkanlığı vardır, 31 çekmiştir eli yatkındır, her türlü yağlama yıkama işlerinde tecrübelidir.
Kişi seri bir şekilde devam ediyorken 4x4 yapan kadındır. Makbuldür.
becerilmek isteyen kadındır.
türkçe dublaj seçeneğine alınmış kadındır, arzu ederseniz kumandanızın language tuşundan orjinal dile alabirsiniz.
afrodizyak etkisi yaratan doğal ilaçtır.
arkasından gelen replik.*
(bkz: hadi ordan pis zenci)
istediğini almıştır. ipler onun elindedir. geçmiş olsun.
partneri tarafından becerilecek kadındır.
http://www.youtube.com/watch?v=vsyNi4tWLgQ kısa ve net.
yabancı artisttir ve bir türk tarafından seslendiriliyordur.
ne istediğini bilen kadındır.