bugün

ön not: bu "sevilmeyen yazarlar kimlerdir" başlığı değildir. başlıkta ilgili yazarın tanımı yapılacaktır.
haydi gerçeklerle yüzleşelim. var değil mi sevmediğimiz, hoşumuza gitmeyen yazarlar? onlara durmadan eksi oy veriyoruz değil mi? peki neden onlar sevilmeyen yazar? sanal alemde bize nasıl bir kötülük yapmıştır da onu sevmiyoruz?
1: bizim bakış açımızla bakmıyordur (kimse kimsenin bakış açısıyla bakmak zorunda değil).
2: çok argolu konuşuyordur (belki o şekilde kendini ifade edebiliyor, tabi aşırıya kaçmamak gerek).
3: çok ön plandadır (bu onun seçtiği bir şey değildir belki de).
4: çok bilmiştir (iyi de çok bilmenin neresi yanlış?)
5: çok esprilidir, ciddi olamıyordur (biraz gülmek kimseye zarar vermez).
son not: kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama sanal bir ortamda içlere düşmanlık tohumları ekmek ne kadar doğru?
(bkz: emin çölaşan)
insanı ayar eden yazardır.
lan biri bana sürekli kötü oy veriyo ama onu yakalarsam varya... diye tribe girmesine sebep olduğumuz yazardır.
zıttı ise sevilen yazardır.iyi yönden bakalım *
beşte dört ile aralarına katıldığım yazarlardır. ama, sevildiğim anlar da yok değil...
sanırım artık benim onlardan biri olduğumu düşündüğüm yazar grubudur.* *
gıcık olunan ve entryleri kötülenmek istenen ancak seri eksici olmamak için insanın kendisini tutmasıyla devam eden olayı sağlayan yazar kişisidir.
zenci olduğu için dışlanan yazardır.
entry si şekildekinten daha kötü değilse ağlamaması gereken yazardır.

(bkz: çok şükür)

(bkz: romenesta)
isim vererek
thisrock herif ne gibi bir dertleri var henüz anlaşılamamıştır. Her entry mi seri eksi oya bağlayan *lerdir.
(bkz: o da benim ulan)*
kara listeye alınmış yazardır.
(bkz: sevilmeyen yazar yoktur sevmediğin yazar vardır)
(bkz: reddevil11)
Burda kesin ben varımdır. Arkadaş kimseye bişey de yapmıyorum niye kimse sevmiyor anlamıyorumkine.
(bkz: bdrrslsyyf)*
yer aldığım gruptur efendim. öyle ki seri eksici güzel bir arkadaş en beğenilenlerime dadandı sürekli eksiliyor, bense hiçbir şey yapamadan arkasından bakakalıyorum.
(bkz: cubbeli)
(bkz: haci34)
(bkz: zall)

bir insana bu kadar ayar olabilirim ancak.
sanki babasının sözlüğü amk.
buraya bir odysseus iyi gider diye düşünürüm.
(#25402138)

bir anda gecemi alt üst eden olaydır. beni sevmeyen ölsün.
aslında herkesi hoş görmek lazım kabul etmek lazım..o öyle..herkesin fikri kendine.burda mühim olan değerini bilen var olup kendinle barışık olmak.
Yazar olarakta insan olarakta sevilmem nedenini bilmiyorum, ama tahminim; dobra ve yalansız olduğum için olabilir.

Sor dünya sikinde mi? Sordun varsayıyorum, değil.
başkanlığına adaylığımı koyabilirim. *