bugün

Egosu olan insan tipi. Net!
kendini ön plana çıkarmaya bayılanlar birde sinsi tipler. ölün bir kenarda sessizce.
kendini bilgili sanan cahil insanlar. diğerleri en azından ben cahilim anlamam diyor.
siyasete tapan.
egosu tavan yapmış, vicdanı dibe vurmuş insanlardır.
sen bir şey anlattığında önemli bir şey olsa bile " hayırlısı be gülüm " modunda dinleyen boşver diyen kendi derdi olduğunda ise ufacık olsa bile abarta abarta bir hal olan insan evlatları.
(bkz: cimri)
(bkz: kıskanç)
(bkz: dedikoducu)
herşeyi ben bilirim her konuda iyiyim süperim diye diye heba olan aslında elinden bir iş gelmeyen ucube kişiliklerdir.
kendini ezik hissedenler hiç çekilmezler. kendilerine bir şey yakıştıramayıp sizdekileri de kıskanan tiplerle birlikte ciddi bir eğitimden geçirilmeleri gerekmektedir.
egosu boyundan büyük insanlar.
Bir konu hakkında tek bir bilgisi olmamasına rağmen sürekli konuşan ve bilmediğini kabullenmeyen insanlardır.
kemalistler ve dinciler. * * *
sevilmeyen insan diye kategori oluşturan tipler.
Vicdansız, merhametsiz insanlar.
birisi kendisine bi yanlis harekette bulununca diger onlarca dogrularini gormezden gelip o insani dunyanin en kotusu olarak ilan eden tipler.
işi düşünce kardo filan diyen ibne.
Edit:burda karşı diyende sorun yok.sorun işi düşünce gelmesi.
her konuda ben haklıyım diyen insan tipidir. bir de aşırı derecede kendini beğenmişler.
''Kendimi övmek gibi olmasın da'' diye söze başlayan insandır.
(bkz: yavşak)
(bkz: yalaka)
piçler.
tayyiptir net apoyu geçti apo sevdiriciliği yaparsa olacağı oydu.
"of derslere çalışamıyorum .sınavım çok kötü ne yapacağım" deyip sınavdan yüksek notlar aldıktan sonra gelip size nasihat vermeye çalışan tiptir.
Konuştuğu dil böğürmeyi andıran, genelde 10-12 kişilik kardeş kuzen grubuna sahip ülkedeki suç oranını yükselten yapıcıdan çok yıkıcı olup her platformda mağdur edebiyatı yapan ve yemek yediği kaba pislemeyi adet haline getirmiş insanlardır.
yalaka insanlar, bir kaşık suda boğarım.
her bir lafa gülen, fethullah gülen, egosu yüksek olan tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar