bugün

Önemli olan karşılıklı sevmektir. Sizi seveni siz sevmiyorsanız, öyle çok bir duygu hissetmezsiniz.
(bkz: acı ama gerçek)
bir insanın gerçekten sevildiği hissine kapılabilmesi için çocuğunun olması gerekir, çünkü en gerçek sevgi, en gerçek sevgi gösterisi çocuklarından gelir.
bir insanın çocuğundan gelen sevgi en doğal, en gerçek ve en büyük sevgidir.
bu sevgi de tarifsiz bir mutluluktur.
hani çizgi filmlerde bir grup yabani hayvan hunharca bir yerlere koşar. işte onlar karnınızın içinde koşuyor ve koşarken tatlış tatlış gıdıklıyor gibi.
Eğer karşılıklı ise sanki bu dünya sizi korkutmuyor.
Sanki sonsuzda dek bir kalp sizin eviniz.
Güven ve huzur.

Ama eğer sizi seven kişiyi sevmiyorsanız bir burukluk oluyor içinizde.
Hüzün ve huzursuzluk.
Sevmek sevilmek cok hojjjdìr ama benana.
sevmek kadar güvenli değil . çünkü başkasına ait. bu yüzden çok da alışılmaması gereken bir şey. düşünsenize çekip aldığını. öyle boşlukta kalakalır kendinizi yalnız hissedersiniz. ben hep korkmuşumdur sevilmekten.
Neeee biliyim abiii.
tam olarak emin olunamayan bir duygu, oysa sevmek öyle mi?
sevdiğin tarafından sevilmek şahane bir duygudur, aile dost arkadaş olarak sevilmek de harika hissettirir.

lakin sizin sevmediğiniz birinin sizi sevmesi vicdan azabı yaratır. ümit vermeyin.
Güzel ama hiçbir şeye yetmeyen bi duygu.
Buraya güzel şeyler yazabileceğimi sanmıyorum. Çünkü artık ciddi anlamda seven kişi çok az. E haliyle güzel bir şekilde sevilen çok kişi olduğunu da düşünmüyorum. Sadece sevildiğini düşünen insanlar olabilir.
Güzel özel, çok garip böyle midede kelebekler uçurtup sizi sürekli sırıtacak hale getirecek kadar güzel.
görsel
Görsel bir hırsız yavuz repliğidir ki bence çokta güzel oldu.
Gömleği tersinden çizgisiz, düğmelerinin iplikleri görülecek biçimde giymek. Sevilmek hayatın dışında, anormal bir çizgi. Kontrol edilmesi güç: Marjinal. Egolu. Hissiz. Karşılıksız. Değersiz. Ötekileştiren. Umursamaz. Kaçak. Resmi. Sadakatsiz. Hafife alan. Tiksindiren. yavan.ağrısız. kolayda. Hazır. Uçucu. Havai...

Sevmek, sevebilmek. Hayatın daha fazla içinde. Doğal. Gerçekçi. Sadık. Sana. Bana. Normal. Hissiyatlı. Yoğun. Zor. Hayal kırıklığı da var. Hunharca özlemek. Düşlemek. Duvara çarparak sinek gibi yalnız ölmek. Sarılmak. Koklamak. Dokunmak. Var olmak. Olmamak. Anlatamamak. Yok oluş. Vicdan. Hafiflik. Huzur. Kurtulmak.Tüm ağırlıklardan...

Sevilmeyi beklemeden sevmek yakışıyor insana kim ne derse desin.
izmir'in sıcaklığını Denizli'de hissetmek gibi adeta.
Müthiş bir duygudur.
seni seven kişinin gözlerinin içi parıl parıl parlaktır sana bakarken. işte o parlaklık gözünü kamaştırır. hiçbir şey göremezsin o ışıktan başka. böyle bir şey.
sevilme duygusunu hissettiyseniz o duygunun yerini yavaş yavaş şımarıklığa bıraktığını görürsünüz.
birini sevdiğinizde şımarır ve daha fazlasını ister. çünkü sevildiğini biliyordur ne yapsam sever beni zaten ya triplerine girmiştir.
sevmek güzel duygu sevin kendinize saklayın. sevilmeyin şımarırsınız neye dönüştüğünüzün farkına bile varamazsınız.
bimem. hiç sevilmedim. şaka lan şaka. seven çok, veren yok.
Güzel ama siz sevmiyorsanız o kişiyi bir anlam taşımıyor.
Gözlerimin uzaklara dalmasına neden olan entry. Hatırlayınca acıtan ama gülümseten bir duygudur.
asla emin olamayacağınız duygunun adıdır.
Yalnızca "karşı cins" in verebildiği bir duygu değildir ve bunun yanında Bir hayvan tarafından bile sevilebilirsiniz.

Kişiden kişiye değişebilecek hislere sahiplik eder.
unuttum.
dünyanın en ıyı duygusu herkesın sevılmesı lazım.
Bu aralar görmüyoruz.