bugün

olmaması gereken, olduğu durumlarda da yardım edilmesi gereken kişinin içinde bulunduğu durumdur.
bu kişiler hayatlarını sadece karsılarında kı ınsan ıcın yasarlar
kendılerıne aıt bır ozel yasamları yoktur.
en kotusude o kısının kaybedılmesı durumudur kı,kımse tesellı edemez o kaybedenı.
sevdıgının hayatını yasayan ınsan o olunce hayatsız kalır.cunku kendı dostları kendı begenılerı yoktur. hep karsısındakı ıcın yasamastır ve buyuk ıhtımal sevdıgı ınsan olunce kendı de yasamak ıstemeyecektır.cunku yasayacak bı hayatı yoktur.
hata, yanlış, yapılmaması gereken durum olarak nitelendirsek de hepimiz bir
zamanlar bunu yapmışızdır; hatta hala da yapmakta bile olabiliriz. * *
hoş merkeze koymaktan algılanan deli gibi düşünmek midir? sadece onunla görüşmek midir?
başka işler ya da olaylardan eli ayağı çekmek midir? yoksa d hepsi, e hiçbiri
midir tartışılır; ama tavsiyem hayatınızda olsun yeter, merkez bazen kepek yapıyor.
merkezkaç kuvveti sonucunda elbette uzaklaşılacaktır.
ancak buna değecek var, değmeyecek var.
kişinin sevgilisi hayatından çıktıktan sonra hayatının merkezinde koca bir kara delik oluşacaktır ve eğer kişi üstesinden gelemezse bu kara delik o kişiyi gittikçe içine çekecektir.
yapilabilecek en buyuk aptalliktir. hatalarin en buyugudur. hayatinin merkezindeki kisiyi hayatindan cikarmaya calismak cok zordur cunku. parcan haline gelen birinden kopmak sandigin kadar kolay olmaz ve kopmak istemek de yetmez buna.
sevgilinin gitmesiyle hayatın merkezinin kayması, dolayısıyla hayatın kayması olayıyla sonuçlanacak lüzumsuz eylem!
sevgili hayatın merkezi değil önemli bi parçasıdır efendim..
zaten sevgililerinin hayatlarının merkezi yapanlar sevgilileri gittikten sonra yapayalnız ve çaresiz kalırlar. oysaki bu yalnızlık ve çaresizlik hayatın tüm alanlarına onu sokmuş olmanızdan değil de onu sahiden de seviyor olmanızdan kaynaklanmalıdır.

otör olarak konuştum rahatladım, ohh be! *
yapılan en büyük yanlıstır aslında. o cekip gittiginde hayatınızdaki boslugu doldurmanız yıllar alabilir.
bir terslik olup lanet bir kararla ondan ayrılmanız gerekirse hapı yutmanıza sebep olacak aptallık.
koyun kenarına,daha da kenarına.
benmerkezci olarak yaratılan kişiyi en sevdiğini kendi yerine koymasıdır. çok feci yanlıştır. yapmayın etmeyin yahu o kadar söyledik dinlemediniz sonra gelsin eski sevgili başlıkları. yazık günah
insanin kendisi ile sahip olduklari arasindaki farki unutmasidir. sevgili,ask,para,egitim.. siz olmayinca bunlarin hepsi bir hiç. insanin hayatindaki tek merkez yine kendisidir. eger bu böyle degilse, sonu herzaman için bir hüsran ve anlamsiz bir bosluktur.
birine baglandıgınız da bir zaman sonra kendiliginden olan durumdur. onu düsünmeden, onu görmeden bir dakika duramassınız.
onu kaybettikten sonra hayatınızın yörüngeden çıkması demektir. zira yapılmaması gereken şeydir.
tutunacak pek bir şeyi olmayanların sevgi bahanesiyle tutundukları yeni anneleri, babalarını hayatlarının en önemli varlıkları yapma hali.
yapılan en saçma yatırımlardan biridir herhalde. çünkü sevgilinin hayatın merkezinde olması bir süre sonra orada olmaması da demektir aynı zamanda. sevgiliyi hayatın merkezine değil de biraz daha taşra bölgelerine konuşlandırmak daha akıllıca olacaktır hayatın refahı açısından.
ilişkiyi ben merkezli yaşamakla aynı kefeye konabilir, ikisi de ilişkiyi ortak olarak yaşamakta zorlanan kişilerce yapılır.
(bkz: fatal error)
bu sevgili, yakında hayatının merkezine koyup gidecektir.
(bkz: illa koyacan yani)
(bkz: sevgiliye hayatın merkezinde koymak)*
benliğin kaybedilmesi, kişinin kendisini unutmasıdır.
hayatta yapilmis, yapiliyor ya da yapilacak olan en buyuk hata / aptallik / salakliktir. cunku orada kalacaginin garantisi cok cok cok azdir.

ayrica bu hareket, sevgiliniz hayatinizdan cikinca prozacli gunler gecireceginiz anlamina gelir ki, bu da onerilmez *.
Anca karşılıklı olduğu zaman kökleşen ve güzelleşen bir durumdur.
(bkz: geç bunları) merkez olmazsa daire de olmaz bunu düşünüp "beni sadece sevdiğim kişi mi tanımlıyor" o giderse tanımsız mı olurum yani diye sorgulamakta fayda var.
sizi ortada bıraktığında elinizde hayatınızın merkezinin enkazı öylece kalakalırsınız. yapılmamalıdır. *