bugün

hasta erkektir.kınamamak gerekir. hoş görmek lazım gelir. sonuçta özürü vardır yani.insan yani.ins varya o işte. bunu kızda yapar. onun içinde aynı şey geçerlidir. yani saygısızlık ahlaki bir rahatsızlık olmuş ve biz bunu özür olarak görmek zorundayız artık.

şöyle bir şey varmı? bu varya şu adam . hani elinde sevgilisinin eli olan herif var ya. şu kızları kesiyor lan. şimdi bunu kestiği kızlar fark ederse elinden tuttuğu kızı aşağılamış olacak . hadi gel dikkat etsin yanındaki insana böyle saygısızlık yapmasın .

evet sizde güldünüz?çünkü komik bu değilmi ? sen yapmadın mı lan dingil diyen arkaşım sen geç şöyle . hah orası iyi orda kal. karışma kalabalığa . evet abicim . bende o saygızılığı yaptım. ama sevgilin gözünün içine baktığımda ona nasıl böyle bir şey yaptığımı kendime yediremedim. tamam oda takılıyordu bende takılıyordum. oda dalgasınd ben maytabımda.ama bir geçek var ki ciddiye alındığn kadar ciddiye alınırsın. o kaçamak bakışları senin elnden tuttuğun byan yapsa v bunu ordki erkekler fark etse senin konumun neresi olur. yerin dibi mi dedi birisi. yada şöyle misallayelim .başınıza illaki gelmiştir. sevilinin elinden tutan bir bayanın sizi kesmesi. aklınıza ilk şumu geliyor. acaba bu kız iş mi? yada yanındaki herife acınası bir saniye bakışımı ? bende yapmayayım sende yapma bizde yapmasınlar canım? hastayız biz diyorum . etraf büyük salgın . alınan her nefes bir zehir . ama ama ama ama ama zaten biz böyle bozulmuyormuyuz abicim. vesselam.
gözleri felfecir okuyan erkek.
yanındaki kızı sevgili olarak değil çanta olarak taşımaktadır.
(bkz: maço erkek)
gözünü toprak doyurası erkektir. kız durumu farkettiği an, öyle de olacaktır.
erkek şırfıntıdır. hatta kaşar da denilebilir neden olmasın.
(bkz: erkeğin orospusu)
(bkz: görmedik mi onu da gördük)

bi hayır gelmeyen sevgilidir o işte.
adam olamamış erkektir.
(bkz: o benim)

güzele bakmak sevaptır demiş atalarımız.
kaşar erkektir. orospu erkektir. hatta erkek değildir.. *
sevgilisi yanında değilken kız kesen erkekten daha az şerefsiz olan erkektir.
doğasının, dürtülerinin, ve evrilmesinin ve hatta bu güne kadar, homo sapienslerin erkeklerinin hayatta kalmasını sağlayan içsel itkilerinin gerektirdiğini yapandır..saçma sapan şeyler yazıp masturbasyonel hazza ihtiyaç duymamanız lazım lan artk..manyak mısınız ??? erkek bakar, kah farkında olmadan kah o eylemin gerçekleşmeye başladığı andan hemen sonra farkında olarak..

anatomi, biyoloji, antropoloji artık insanı inceleme alanına alabilen her bilim bunun aşırı dozda normal bir hareket olduğunu söylemekte zaten...kadınların kendi karmaşık ruh halleri sonucunda oluşan, özellikle dişi cinsi içersinde belirginleşen bu karmaşık olaya alet olmamalı erkekler..bırakın kadın cinsi kendi aralarında öncelikle çözsünler bu durumu..biz doğamızın gerektirdiği şekilde davaranmaya devam etmeliyiz..kadınlar, bizi alet etmeyin dengesiz ruh hallerinize..

kadınların, regl dönemindeyken kime ve neye baktığı da bilimsel olarak kanıtlanmıştır, bakin bize, biz bunu sizin saçma ruh halinize verip yadsıyoruz..neyse daha da bişey demiyorum...

sağlığınıza..
Karaktersiz, abazalık konsunda master yapmış katıksız ayıdır efendim. **
aynı hareketi kız arkadaşının yapması durumunda ona en güzel(!) sıfatları * * * sıralayacak olan erkektir.
şerefsizdir.
karaktersiz erkektir. (durumun el ele olmasıyla zerre kadar alakası da yoktur.)

edit: zoruna mı gitti dümbelek, kız senden başka erkeği kesse mangalda kül komazsın ama.. inşallah keser. yok la yok seni kessin sadece, kulaklarından başlasın hatta...
onun bunun çocuğudur.
Genelde arkasına bakar bende ona askerin selamını veririm iki asker varmış bilir misin?: (bkz: baş parmağını işaret parmağı ve orta parmak arasına geçirerek parmakların eğilmesi ile oluşan durum)
(bkz: refleks)
yakalanamayacağı en güvenilir andır.
Hayvandır.
Adam değildir.
insandır. erkektir ya da kadındır. kısacası bu iğrençliği sadece erkekler değil kadınlar da yapar.
katildir.

zamanında bende yapmıştım. sevgilimle yürürken bir kız sevgilime tip tip baktı, çıkardım katanamı (bir yandan elimle sevgilimi tutuyorum) kestim diğer kızı. ikiye ayırdım, kanlarıyla tek gözlü piramit yaptım.

bu da böyle bir anım...
güncel Önemli Başlıklar