bugün

ya ağzının tadını bilmiyordur ya kızı sevmiyordur. yıkık, ezik fakir ya da pinti olma ihtimalleride var. tamam ucuzda köfte yerine sanki tatsız tuzsuz lastik kıvamında birşey yiyorsun. son gidişimizde bonfile yiyelim o nasıl birşey lezzetlidir bari lastik yemekten iyidir dedik. tuz dökerek zor yedik oda lezzetsiz saman gibi. hadi malzemeyi geçtim el lezzetide mi olmaz. sadece kahvaltı için gidersem giderim. hızdan başka bir numarası olmayan bim vari bir yer. kıza değer veriyorsan adam akıllı bir yere götür ha param yok dersende sanayi köftecisi bile bunlardan iyi. olmadı evde menemen çay felan yap daha makbul olur.
Dua etsin işkembeciye götürmemiş. Bence köfteci Yusuf orta elit bir yer ve sosu güzel. Sadece çok fazla koşuşturma yapan personel var. O hengamede biraz beyin yoruluyor.
Cebini dusunen ama ayni zamanda sevgilisi/esini dusunen tam bir aile babasidir.

Ne kadar kofteci yusufun koftelerini meth ediyor ve sevgilisini veya esini oraya goturuyorsa o kisiden o kadar iyi aile babasi olur.
Cunku Zengin erkek parayi gorunce simarir ve aldatir net.
Tabağın ortasına konan 2 gram et ve tabak çevresine süsleme yapıp değerinin 10 katına sunum yapan lüks(!) Yerlere domalmayan adam gibi adamdır. Romantik akşam yemeği deyip 50 lira etmeyecrk yiyecek, hizmet ve emeğe 500 lira ödeyecek adam kusura bakmasın da karısını, sevgilisini sikmesin bi zahmet. Böyle adam mı olur? Bu olsa olsa kerizdir.
Şu olsa da keşke götürse dediğim erkek. Nasıl açım anlatamam.
Oldukça romantik bir akşam yemeği olacağını sanan zevgiliye köfte pide ve piyaz kombinasyonlu donatılmış bir masa ile büyük bir süpriz olacaktır.e hayatta süprizlerle dolu değil mi.
valla götürülür. üstelik sevgiliyle daha samimi de olunur.

istanbul´dasın. istanbul un efsanevi köftecileri vardır, neresi hakir konudur onun?...o sizin dediğiniz paris´li bi adamın sırf kendi kültüründen bi şey yapmamak için sevgilisini şarap mahzenine götürmemesi gibi birseydir. şarap nasıl onun kültüründen birşeyse köfte de benim kültürümden birşey.

icabında koskoca devlet adamlarını götürürler öyle bi yere, türk kültüründen birşey yemek yedirmiş olmak için.

gerçi sevgililer arasında bi konudur da, illa da köfteci yusuf´a gitmemeye çalışmak, benim için çok özenti bi durumdur. zaten öyle "ııııyyy beni köfteci yusuf´a götürdü şekeriimm" diyen kızlarla da pek çıkmam da.

sen böyle mis gibi kızarmış 6-7 adet köftenin yanında bol humuslu piyaz, bi de yanına soğuk ayran , ne güzel gider...bi bilsen.
Zamanında köfteci yusufun etine at eti satıyor diye iftira atılmıştı. kalite oldukça ortada ve gitgide prestiji artan küçümsenemeyecek bir mekandır. 4 yıllık lize hayatımda oldukça geç tanısam da şu anda dahi unutamadığım yerdir. konuya gelindiğinde sevgilim olsa ben de köfteci yusufa götürürdüm. bu arada harbiden canım çekti. bursaya son otobüs??
çok doğru bir iş yapan adamdır.

ucuz mucuz demişler de hatun kişisi kuzu pirzola söylerse ne yapacak bu ekonomist arkadaş? girmesin yağlı yağlı iki kişi 50-60 lira?...

ayrıca köfteci yusuf süperdir lan...canım çekti!
yusuf dayının köftelerinin lezzetine güveniyordur.
zarftan ziyade mazrufa önem veren sevgilidir.
lüks lokantalarda yenilen x ateşinde pişmiş y'li sosla tütsülenmiş z'li çeşnilerle bezenmiş fındık kadar et parçasına liralar bayılmaktansa, bu fedakar beyefendi hem sevgilisinin karnının doymasını istemiş hem de cüzdanını korumak istemiştir. böyle erkekleri bulan kızların koala gibi yapışması gerekendir. anadolu erkeğidir. hemcinsimdir.
baba olduğunda pazar günü etkinliğinde, ailecek köfteci yusufa gidecek olan erkek tipidir. aile adamıdır o.
ramazanda çok önceden yer ayırtması gereken erkek.

+pardon boş masanız var mı bugün iftar saatine.
-hayır beyefendi. hatta yarın ve ertesi gün için de boş masamız yok iftar saatine.
Sevgilisi bunu sorun etmiyor ve sadece onunla olmaktan bile mutluluk duyuyorsa nereye götürdüğü hiç önemli değildir. Ki o erkek de bunu biliyordur. ve ona göre hareket etmiştir.
erkeğin adı yusuf ise çok hava atmıştır.
(bkz: buralar hep benim beybi)
candır can. ağzının tadını bilen evlenilecek erkektir.
ağzının tadını bilen erkektir. köfte ekmek lan, yanında da bol köpüklü ayran oh mis.
eğer yaz ise sevgilisinin yüzüne konan sinekleride kovmak zorunda kalacak erkektir. zira müşteriden çok sinek vardır içeride.
(#13319232) okuyunuz.
ciddi düşünen erkektir.
en azından reddedilmemiş erkektir.*
köfteci yusufun ızgara sucuğuna bayılan erkektir. * *
sevgilisini köfteci yusuf'un götürdüğü erkekten daha şanslı erkektir.
başka bir yere götürmüyorsa muhtemelen gol krallığını garantilemiş erkektir.
kilo ile köfte alıp evde yemek isteyen öğrencidir ki kızı da yanında yoldaş olarak götürmüştür.