bugün

(bkz: kılıbık)
gerçekten aşık olandır.
gerçekten sevendir.
gerçekten saklısı olmayandır.
gerçekten akıllı olandır.
gerçekten efendi olandır.
gerçekten sayılıdır bu erkekler.
gerçekten salaktır.
kendine güvenen ama sevgilisine güvenmeyen erkektir.
ben benden şifre isteyen adama/hatuna güvenmem arkadaş, aklı fesattır.
dangalağın önde gidenidir.

o sevgili msn'e girsin de listede ekli webcam kızlarını görsün bi bak ne oluyor*.
(bkz: #2307172)
(bkz: #2307232)
sevgilisini özel hayatının mahremiyetine sokup ilişkiyi zedeleyebilecek durumda olan bir erkektir. zira onun düşüncesi ne kadar masumane de olsa kadın milleti - ayşe sana slm yazdı! kim o? neden yazıyor? neden listende? gibi sorularla karşılaşabilecek kişidir. kadınların sağı solu belli olmaz efendim. hiç olmayacak bir şeyden anlam çıkartırlar. akıllara zarar sorularıyla karşı karşıya kalmamak için verilmemelidir.
karşısındakinin davranışlarını tartıp ondan sonra gerçekten güvendiği için ve kendisi nete giremiyorken birkaç işi halletmesi için verdiyse sevgilisine hiç de yadırganmayacak bir davranıştır. ama kalkıp da kız kişisi o şifreleri eline geçirdi diye abuk subuk işler yapar da kıskançlık krizine girmek için bahane ararsa işte asıl "salak" odur. Elindeki altının değerini bileceksin. ya güveneceksin ya da hiiiç gizli yerlere girmeye kalkmadan çekip gideceksin.
facebook şifresi vermek tam anlamıyla saçmadır. lakin, tüm arkadaşlarını zaten görebilir o yüce sevgili. facebook şifresini vermeyi bir kenara bırakıp, facebook şifresini istiyorsa bir sevgili tek derdi özel mesajlardır. bu da, güvenmediğinin kanıtıdır. ha yok, facebook ve msn şifrelerini rahatça verebiliyorsa, korkacak bir şeyi olmayan, kendisine sonuna kadar güvenen birisidir. msn şifresi vermek biraz daha risklidir.*
+lan g.tveren ne işin var bu saatte ? geliyon mu yarın ?
(titreşim)
+aloo lan şerefsiz cevap versene meşgul de değilsin.
-ben kız arkadaşıyım.
+ok bb
(bkz: yaşanmış olaylar)
yazıktır günahtır. sever garibim. saklamaz ondan hiçbirşeyini. isterdim, belki bir gün bize de nasip olur.
tek eşliliği kabullenmeye hazır olan erkektir. gerçekten sevmiştir ve gizlisi saklısı olmadığını beyan etmektedir.
"anormal erkektir. kesin başka bir dalgası vardır." dememi isterdiniz ama değil efenim.
normal olandır.
neden bu tarz bir yaklaşım içindedir herkes? tek eşlilik çok mu b.ktan birşeydir?
neden ana babalarımız yıllar önce bu tip bir hayata başlamış, halen de sürdürmekte?
ha benim aile hayatım çok kötü sevgi yok saygı yok ondan bana garip geliyor sevmek, sevilmek, güven duymak diyorsanız ona diyecek lafım yok.

sizi seven insandan ya da kendi kriterlerinize göre de olsa yine de sevdiğinizi iddia ettiğiniz birini kandırmak, ondan gizli iş çevirmek büyük marifet midir?

sevmiş güvenmiş lan ötesi var mı?
bu noktada, her erkek eşinin ya da sevgilisinin arkasından iş çevirir zihniyetiyle yazanlara söylüyorum. neyse söyleyemiyorum sözlük kurallarına aykırı.
ben burdan diğer türdeki erkeklere sesleniyorum. sizin yerinizde olsam hakkınızda abuk genellemeler yapılmasına ortam hazırlayan bu erkeklerin topunun varya...
neyse lan ben bişey demiyorum..
(bkz: kek)
yaranamayan erkektir.

listedeki her kişi için ayrı ayrı hesap vermek zorunda olan erkektir.

"şu kim, bu kim?" gibi soruların ötesinde "bu kız kim? ben bu kızı siliyorum fazla kaşar görünüyor" veya "msn listendeki bu kız kim? siliyorum bunu listeden!" gibi cümlelerle karşılaşmaması imkansız olan erkektir.

msn şifresini verir, mail şifresini verir, facebook şifreasini verir yine de yaranamaz ve "ben sana güvenmiyorum" cümlesiyle karşılaşır hep.
akabinde kredi kartlarınıda kaptıracak olan şapşal erkektir.
(bkz: idiot)
bak ben sana verdim şifremi seninki neydi diye soracak olan, ayrıldıktan sonra şifresini değiştirecek olan erkektir.
her türlü zeka eksikliğini belirten sıfatın kendisine yakışacağı erkektir. muhtemelen sevgilisinin de şifre acc. vs bilgilerini ister, sanane kardeşim özel hayata saygı göster denilmesi gerekende erkektir bu yüzden.
hayatının hatasını yaptığını çok geçmeden farkedecek olan erkektir.
mal erkektir.bu erkek yakında maaşınıda kız arkadaşının eline sayacaktır.o kadar mal olabilme potansiyeline sahiptir.
kendisine ne kadar güvendiğini göstermesinin yanı sıra sevgilisinin zerre güvenmediği erkektir. ve günümüz ilişkilerinin en büyük sorunlarındandır "güven". aşamadığınız takdirde bir ilişkide diğer adımların tamamını haybeye atarsınız. zira sürekli en başa, bu güven mes'elesine döneceksiniz... inşaat tabiri ile bir binanın temeli, bina için ne ifade ediyorsa, bir gönül ilişkisinde de güven bunu ifade ediyordur. binayı istediğiniz kadar görkemli, ihtişamlı bir şekilde inşaa edin gene de yıkılacaktır.

konumuza dönelim; belli bir süre sonra listeyi taramış olan kız arkadaş aşağıda belirteceğimiz gibi sorularla kapıya dayanacaktır.

- aylin kim?
+ liseden sınıf arkadaşım.
- büşra kim?
+ hangi büşra?
- aa evet iki tane var. şu büşra x olan...
+ he iş yerinden arkadaşım.
- büşra y peki?
+ o dershaneden.
- gözde kim?
+ dayımın kızı*
-...
+...

bu ve benzeri soruları savuşturduktan sonra kan bağınız bulunmayan bütün kızlar o listeden ayıklanacaktır. ve akabinde ise olaylar şu şekilde gelişecektir;

er kişi: sıkerim böle işi, ne lan bu? "internet explorer/yeni sekme aç/hotmail/yeni hesap al/oturum aç/sevgiliye bu hesaptan hiç bahsetme" durumun ulaşacağı son nokta burası olacaktır. ve arkadaşlarla gene görüşülecek fakat sevgiliye karşı çok dürüst olunmaması gerektiği de kulağa küpe olacaktır...
birden fazla msn ve facebook hesabı olan kişidir. *
verdiğine vereceğine pişman olacak kişidir.

sütten ak olsaniz yine de bi yerlerden huylanılır.
en önemlisi msn ve facebook kullanan erkektir. kullanmayanları da bulunuyorken ne gerek var böyle kıllanmalara, şifre vermelere, almalara, fake hesaplardan eklemelere falan. lan biraz güven duyar insan birbirine. güvenmiyorsan da siktiret gitsin zaten öyle insanı.
zor bulunan erkektir..