bugün

haxball da yapılamayan olaydır.
bir pes gecesinin ortasındayken mesaj gelir ve onca küfrü işiteceğinizi bile bile mesaj atarsınız sevgilinize. ha değer bilinir mi o ayrı birşey.
ardından kılıbıklıla suçlanan erkektir.
evlenilir lan bununla.*
kız arkadaşta pes oynayabilir ve mesaj atamayabilir!?!? ozaman farklı birşey çıkar ortaya kesinlikle. oynayanların hepsi kız değilse aman allah ım
(bkz: allahını seven üzerime toprak atsın)
tanım : sevgilisini seven erkektir.

evlen onunla !
birlikte oyun oynadığı arkadaşından küfür yeme olasılığı yüksek olan kişidir.
sevgilisi tarafından ''oy yirim bunu yirimm ben..!'' insanı olurken; arkadaşları tarafından ''hay senin...''dir. ama yazık be yapmayın öyle. *
işte kızların kırmızı dipli mumla aradığı erkek. ama tek eksiği var sonra kafana vurup laf söylememesi gerek.
büyük ihtimalle seviyordur.
Bir de bunların, sevgilisiyle konuşmak için barcelona-r.madrid maçını izlemeyen türleri mevcuttur.Böyle bir şeye tanıklık ederseniz oradan hemen kaçın, %90 gaydir.
en yakın arkadaşımdır oyunun atak olduğum bölümlerinde oyunu soğutma taktiği olarak sevgilisini kullanan erkek.
online oyun oynarken göte gelen erkektir. kendimden biliyorum.
(bkz: pes)

-nooldu lan, kim bastı pausa?
+beyler özür dilerim, bi dk
*ohooooo sikicem ama telefonunu ha
+lan bi durun
>abi inanamıyorum sana ya, şu an cidden hatunla mı mesajlaşıyorsun?
+ya tamam bitti aha bitti, ne panik yaptınız olum ya, hadi basıyom, hazır mısınız?
-...
*...
>...
sevgili ile arkadaş arasındaki ince çizgiyi bozarak sevgiliyi seçen erkektir.
eğer oynadığı oyun multiplayer ise, üstelik battlefield bad company 2 ise, bir de düşman birliğine gizlice sızmışsa ve bütün bunlara rağmen oyunu öylece bırakıp mesaj yazıyorsa, salaktır. aman diyim *
(bkz: yenir ki bu)
(bkz: ben bununla bisey yaparım ki) *.
(bkz: aa bu benim lan)

sevgilisini her şeyden üstün tutan erkektir. eğer benle oynayan arkadaş sıkılırsa bu durumdan kalkar gider evimden. ya da tek oynar. sevgilimden önemli değil hiç bir şey.
yine hakkında "ayyy canım, sakın kaybetmeyin, cancişiim, olsa da yesek" minvalinden laflar edilmiş erkektir.

çok basit bir mevzu ve bu mevzuya binaen basit bir sorum olacak; kimlerle çıkıyosunuz siz? eğer cevap olarak "öküzlerle" gibi bir şey gelecek ise, hemen o cevap için de sorum hazır; hala öküzle uğraşan bir çoban mısınız?

çok samimiyetsizsiniz kızlar çooooook.
Oyunun o anki eşsiz zevkini bozabilen bir sevgilisi vardır. oyunun tam yarısında 'dıı dıııt' diye bir ses duyulur, oyun orda kendiliğinden durmaya bile meyillidir, alışmıştır artık. o yüzündeki sebepsiz mutluluk kızın cevap vermemesiyle son bulur, çok acıklıdır...
gercekten seviyordur yoksa bir erkek kolay kolay mesaj atmak icin oyunu durdurmaz azizim.
gerçekten sevgilidir.hayatını sevgilisine adamış insan tipidir.
Sevgilisine değer veren,önemseyen erkektir.
Yanındaki arkadaşının sevgilisi yoksa , sözlü atışmalardan sonra oyunun sona ermesi muhtemeldir.
bendeniz. arkadaşlarımla birlikte ne zaman pes oynasak yada tabiri caizse ne zaman pes atsak oyunu durdurup sevgilime bir mesaj atmazsam rahat edemiyorum. aranızdan birkaç kişi yada çoğunuz küfür yemek istediğimi düşünür belki ama olayın iç yüzü öyle değil tabiki. sevgilimi seviyorum. ha tabi karşı taraf bu hareketlerimi önemsiyor mu? o onun bileceği iş.
en güzel sevgili modelidir. afferin ona. örnek olsun diğerlerine.