bugün

benim gibi yapan erkektir. sevgilisinin kıymetini bilmesi gereken erkektir.
(bkz: bir aşk masalı)
romantik erkektir.
"seni seviyorum" diyen her erkeğin yazım işlemidir.
bi siktir git çay koy sözcük öbeğini en çok demek istediğim insandır.
masalı mutlu sonla bitmeyen erkektir.
ilk aşk sarhoşu erkektir.
sevgilisine hediye olarak kazak, parfüm almayan sevgilidir. iyidir yani.
bahsi geçen erkek hbbia ise,

evet efendim.. diye başlar o masal
masal yazmayanı yoktur. hepsi masal anlatır ama masal olduğunu belli etmeyip, gerçekliğine inandırırlar.
Sevgilisiyle romantik bir ortam yaratmaya çalışan erkektir.
Ancak;
sevgilisine masal yazan erkekten öte, sevgilisine masal gibi bir aşk yaşatanı makbuldür.
o sırada, hayatın ikisi için yazdığı masalın yanında, bir hiçtir.
seni seviyorumla başlıyorsa kumda oynaması gereken erkektir.
takdir edilesi erkektir. kendi kafasından yazmazsa bile az bilinenleri kendi hayal gücü ile derleyebilen erkektir.

bir örnek vermek gerekirse;

bir prens ve prenses aşkı üzerine...

babaları birbirine düşman olan prens ve prenses, aşklarını gizli saklı sürdürürken prensesin babası durumu fark ederek kızı bir kaleye hapsetmiş. bu kale, etrafı derin ve geniş su dolu hendekler ile çevrilmiş, prens yüzerek geçemesin diye timsahlar konulmuş. fakat prensin aşkı o kadar büyükmüş ki hiç korkmadan geceleri o suya girip yüzerek karşıya geçer, prensesini kısa bir süre görüp geri dönermiş. bir süre geçtikten sonra prens yorulmaya başlamış artık ona kavuşamamaktan, fakat bıkmadan usanmadan her fırsatta prensesin yanına gitmekten de vazgeçmezmiş. babasının zoruyla başka biri ile evlenen prens uzunca süreden sonra tekrar prensesi görmek için yola düşmüş.
tehlikeli ormanları geçip, timsahlı suya atlayıp prensesin yanına gelmiş. prensesin her zamanki gibi yüzüne bakmış ve fakat bu sefer prensesin yüzündeki kocaman beni görmüş. kendisini beğenmediğini hissetmiş ilk defa prenses.
prens dönmek için tekrar suya atlamış ve timsahlar onu parçalamış.
her erkektir. sevgiliye masal yazmayan erkek yoktur. hatta spesifikliği kaldırıyorum, sevgilisi olmasa da her kıza masal yazar erkek, bazıları da direk yazar..kıza yazar,oraya girmiyorum
ilkokullulardan hoşlanandır.*
hani masal olmasada hikaye yazanıda vardır * bi boka yaramayandır. o siktir olup gider. elindede eşine dostuna hava atma amaçlı bir göstergeci kalır.
ben sana masal yazmayacağım zaten masalımızı yaşıyoruz diyip birde mutlu sona bağlıyorsa işte ozaman tadından yenmiycek hatta yazandan daha kıymetli olacak erkektir.
yaratıcıdır.
diğer taraftan çocuksu ve romantik.
babalık duygusu kabarmıştır belki prova yapıyordur.
'sonunda kurbağa sevgili prense dönüşür mü?' bilinmez.
ama olsun.içinde iki sevgilinin bulunduğu masal mutlaka mutlu sonla bitecektir.
Erkek masal filan yazamaz arkadaş. Erkek yazsa yazsa fabl yazar. Örnek vermek gerekirse ex aşkımı ele almak yapabileceğim en iyi şey olur şu durumda. Kendisi bana öyle bir masal yazmış ki, beni bırak kendi bile o masala inanmıştır. Sonrasında masalın aslında fabl içerikli olduğunu çaksamda kendisi hala masalda yaşamakta ısrarcı.
yaratıcılığı ile takdir edilesi, yalnız daimi suretle hep daha iyisini yapması beklenileceğinden ileriki basamaklarda ne yapacağı merak konusu olan erkektir. *
romantik ve seven erkektir.

ayrıca en yakın arkadaşımın sevgilisidir. her gece masallarla uyutur kızı. *
masalı anlatırken, sevgilisinin saçlarını da okşayıversin bir zahmet.
ne oldu yazınca. şimdi başkasının masallarına kanıyor, onunla uyuyor. masal yazılacak kızı iyi seçmek gerek.
masalların playboy malikanesinde geçmesi ve pembe çarşaflar arasında son bulması muhtemeldir.

bir de almanca dublaj verdin mi, tamamdır aga.