bugün

eşcinseldir.
-nerdeydin?
+aşkım valla işten çıkarken adama ingilizce...
boş vakti olan erkektir. bir başka versiyon olarak da kızın doğum gününde paket hazırlayıp, paketin içine sevimli bir masal kitabı, kitabın üstüne de el yazısıyla; 'şimdilik bununla idare et. çünkü vakit geldiğinde ben en güzel masalları kulağına fısıldayacağım.' yazıp kapıya bırakanları mevcuttur.
yaşadıklarından daha büyük bir masal olduğunu anlayamayandır.
sevgiliyi elden kaçırmamak için yapılan şebekliklerdir. günün birinde s*ktr olup gidecektir, adet yerini bulsundur.
kız milleti bunun bile altından birşey çıkarabilir. örnek.

eğer erkek masalı kendi kafasından anlatıyorsa kızın düşüncesi

-vay bee bu çocuk böyle masal yazabiliyorsa banada ne yalanlar yazıyordur kimbilir. (sonrası malum)

eğer masalın içinde güzel bir kız var ise mesela pamuk prenses,

-bu pamuk prenses ben olmadığıma göre kim la bu pamuk prenses.

eğer masalda çirkin bir yaratık varsa.

-bu bana çirkin diyor. kırarım senin kafanı.

eğer masal çok sıkıcı ve uyku getiriyorsa

-bu beni uyutup kesin bi haltlar yicek. du bakalım.
kafada soru işaretleri oluşturan başlık :
1) adam içinden gelerek, romantik bir masal mı yazmış?
2) adam kıza masal anlatcak, kız çakmasın, aman açık vermiyim diye bunları yazıya mı geçirmiş?
3) buradaki yazmak eylemi uydurmak olarak kullanıldığından kafadan geçirilen fikirler aslında yazıya geçirilmeden kıza mı söylenmiş?
kafamdaki bu soru işaretleriyle uyumam çok zor sözlük. bana bir masal anlat.
+rıza sen dün gece nerdeydin?
-sorma aşkım yaa.. bizim süleymanın arkadaşı ev taşıyormuş, ona nakliyata gittik. öldüm valla yorgunluktan.
+iyi yazdında, çocuk muyum ben inanayım bu masala? dün seni seval'in evine girerken, sabahta çıkarken görmüşler.
-ık, cık, şeyy...
+allah belanı versin rıza. senin için be...
- bana bir masal anlatır mısın..
+ seni sana nasıl anlatabilirim ki..

şeklinde gerçekleştirebileceğim olay.. masallar diyarında yaşarken, kendi masalını yazmak kadar güzeli olmazdı heralde..
ve sonra çok başka dünyalar oldu, masal bitti, başka masal yazılmadı bir daha.
bu benim şaka değil reklam değil burdan kız düşürmek filan bana pek hoş şey de değil ama sevgilime masal yazıp anlatıp uyutmuşluğum var hatta bunu pek çok gece yapmışlığım var.
seviyordur.
zorla yazdırılırsa yazıyorlar, anlatıyorlar da anlatırken kendilerinin uykusu geliyor!*
normal, bildiğin erkektir. sevgilisi masal istemiştir, napsın adam en son masalı 6 yaşında duymuş, onlarda kırmızı başlıklı kız, rapunzel falan. öyle yarım yamalak aklında napsın ama kızda tutturmuş artık niyeyse, napsın demişmiydim, mecburen uydurarak anlatmak zorunda kalacaktır.

sevgilisine masal anlatmak uğruna kaç genç hikayeci oldu bir bilseniz! şair olanları saymıyorum bile. *
masalların playboy malikanesinde geçmesi ve pembe çarşaflar arasında son bulması muhtemeldir.

bir de almanca dublaj verdin mi, tamamdır aga.
ne oldu yazınca. şimdi başkasının masallarına kanıyor, onunla uyuyor. masal yazılacak kızı iyi seçmek gerek.
masalı anlatırken, sevgilisinin saçlarını da okşayıversin bir zahmet.
romantik ve seven erkektir.

ayrıca en yakın arkadaşımın sevgilisidir. her gece masallarla uyutur kızı. *
yaratıcılığı ile takdir edilesi, yalnız daimi suretle hep daha iyisini yapması beklenileceğinden ileriki basamaklarda ne yapacağı merak konusu olan erkektir. *
Erkek masal filan yazamaz arkadaş. Erkek yazsa yazsa fabl yazar. Örnek vermek gerekirse ex aşkımı ele almak yapabileceğim en iyi şey olur şu durumda. Kendisi bana öyle bir masal yazmış ki, beni bırak kendi bile o masala inanmıştır. Sonrasında masalın aslında fabl içerikli olduğunu çaksamda kendisi hala masalda yaşamakta ısrarcı.
yaratıcıdır.
diğer taraftan çocuksu ve romantik.
babalık duygusu kabarmıştır belki prova yapıyordur.
'sonunda kurbağa sevgili prense dönüşür mü?' bilinmez.
ama olsun.içinde iki sevgilinin bulunduğu masal mutlaka mutlu sonla bitecektir.
ben sana masal yazmayacağım zaten masalımızı yaşıyoruz diyip birde mutlu sona bağlıyorsa işte ozaman tadından yenmiycek hatta yazandan daha kıymetli olacak erkektir.
hani masal olmasada hikaye yazanıda vardır * bi boka yaramayandır. o siktir olup gider. elindede eşine dostuna hava atma amaçlı bir göstergeci kalır.
ilkokullulardan hoşlanandır.*
her erkektir. sevgiliye masal yazmayan erkek yoktur. hatta spesifikliği kaldırıyorum, sevgilisi olmasa da her kıza masal yazar erkek, bazıları da direk yazar..kıza yazar,oraya girmiyorum
takdir edilesi erkektir. kendi kafasından yazmazsa bile az bilinenleri kendi hayal gücü ile derleyebilen erkektir.

bir örnek vermek gerekirse;

bir prens ve prenses aşkı üzerine...

babaları birbirine düşman olan prens ve prenses, aşklarını gizli saklı sürdürürken prensesin babası durumu fark ederek kızı bir kaleye hapsetmiş. bu kale, etrafı derin ve geniş su dolu hendekler ile çevrilmiş, prens yüzerek geçemesin diye timsahlar konulmuş. fakat prensin aşkı o kadar büyükmüş ki hiç korkmadan geceleri o suya girip yüzerek karşıya geçer, prensesini kısa bir süre görüp geri dönermiş. bir süre geçtikten sonra prens yorulmaya başlamış artık ona kavuşamamaktan, fakat bıkmadan usanmadan her fırsatta prensesin yanına gitmekten de vazgeçmezmiş. babasının zoruyla başka biri ile evlenen prens uzunca süreden sonra tekrar prensesi görmek için yola düşmüş.
tehlikeli ormanları geçip, timsahlı suya atlayıp prensesin yanına gelmiş. prensesin her zamanki gibi yüzüne bakmış ve fakat bu sefer prensesin yüzündeki kocaman beni görmüş. kendisini beğenmediğini hissetmiş ilk defa prenses.
prens dönmek için tekrar suya atlamış ve timsahlar onu parçalamış.